HERAN İstanbul projesi 15 ayrı seçenekle satışa sunuldu

0

Destek Group tarafından İstanbul’un parlayan bölgelerinden Kartal’da hayata geçirilecek Adalar manzaralı HERAN İstanbul isimli kentsel dönüşüm projesi, 269 bin lira başlangıç fiyatıyla satışa sunuldu.

“Her an mutluluk” sloganıyla hayata geçirilen proje yüksek yatırım potansiyeliyle ön plana çıkıyor.

Projenin detayları

Kartal’da 63 bin metrekare arsada 4 blok halinde yükselen projede 318 konut ve 20 cadde mağazası bulunuyor. Lüks ve konforlu detaylara sahip projede büyüklükleri 72 ile 178 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 3+1 dubleks ve loft daire seçenekleri yer alıyor.

HERAN İstanbul’un konumu ve sosyal alanları

HERAN İstanbul projesinde kapalı yüzme havuzu, spor salonu, yürüyüş yolları, koşu parkuru ve 477 araçlık kapalı otopark bulunuyor.

Proje, Yüksek Hızlı Tren’e, Pendik Marina’ya oldukça yakın, E5’e bir buçuk, Kartal-Kadıköy metro hattına 1, Sabiha Gökçen Havalimanına ise 7 kilometre mesafede konumlanıyor.

“İnşaat Türkiye’de önemli bir konumda”

Destek Group Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Yamankaradeniz lansmandaki konuşmasında,Türkiye’de inşaat sektörünün çok önemli bir yere sahip olduğunu ve sektörün ülke ekonomisine ciddi katkı sağladığını söyledi.

İnşaat sektörünün her sene büyüdüğüne işaret eden Yamankaradeniz, “Bu sektör her yıl ülkemizde gelişiyor. En zor zamanlarda bile kampanya ve alternatif yöntemleri kriz dönemlerini fırsata çevirmiştir. İnşaat son 10 yılda özellikle önemli aşama kat etti. Büyük projeler hayata geçiyor. Ülkemizde yatırımlar hiçbir zaman kolay olmadı. Çok krizler gördük ve bunları aşmayı başardık. Bu yatırım ortamını daha iyi yönetme çabası içindeyiz.” dedi.

“Yeni projeler gelecek”

Yamankaradeniz, yatırımlardan hiçbir zaman vazgeçmediklerini anlatarak, “60 binden fazla müşterimiz var. Konut sektöründeki taleplerin devam edeceğini düşünüyoruz. Gelişen bir bölge. Yeni projeler burada hayat bulacak. Bunu gözardı etmeden projeyi geliştirdik. Konumuyla yatırımcısına her gün kazandıracak. Kentsel dönüşüm bölgesi olmasından dolayı ciddi bürokratik işlemler var. Bunları aşmak kolay olmadı.” diye konuştu.

“2 yılda bitirmeyi planlıyoruz”

Projeyi 24 ay sonunda tamamlamayı hedeflediklerini aktaran Yamankaradeniz, şöyle devam etti:

“Ondan sonra yeni projelere imza atacağız. Karlı olan her projeyi yaparız. Heran İstanbul markası İstanbul’un birçok bölgesine yeni projelerle büyümeye devam edecek. Yatırım değeri 100 milyon lira civarı. 12 bin metrekarelik bir arsa. Kentsel dönüşüm projesi. Çalışmalar devam ediyor. Hafriyata başlayacağız 3 ay içinde. Karlılığı ortalama bir miktara göre belirledik. Yatırımcısına kazandıracak bir proje olacak. İnşaat sektörünün geleceği parlak. Orta tabakanın ihtiyacı hiçbir zaman bitmeyecek. Mekan alışkanlığımız her zaman devam edecek. İstanbul’un gelişen bölgeleri çok. Bu alanlarda çalışmalar sürecek. 15 ayrı ödeme kolaylığı sunuyoruz.”

“Bölge halkının ihtiyaçlarını karşılayan bir proje”

Destek Group Genel Müdürü Mehmet Emre Vural da yatırım, yönetim, hizmet, tarım, bilişim ve inşaat gibi sektörlerde faaliyet gösterdiklerini dile getirdi.

Kartal’ın önemli projelerin yapıldığı bir bölge olduğunu kaydeden Vural, “Projemizi hayata geçiriyoruz. Kapalı havuz, spor salonu da dahil bölge halkanın beklentilerini karşılayacak bir proje yapmaya karar verdik. Ciddi bir talep alıyoruz.” ifadelerini kullandı.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin