“HERAN İstanbul, her an mutluluk sunuyor”

0


Destek Group Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Yamankaradeniz, HERAN İstanbul projesiyle her bütçeden kişiye, avantajlı fırsatlarla konut sahibi olma imkanı sunduklarını söyledi.

Destek Group tarafından “her an mutluluk” sloganıyla Kartal’da hayata geçirilecek Adalar manzaralı HERAN İstanbul isimli kentsel dönüşüm projesinin lansmanı yapıldı.

Yamankaradeniz, lansmanın ardında  Emlakdream.com Yayın Yönetmeni Ayla Özer’e yaptığı açıklamada projenin 12 bin metrekare arsa ve 60 bin metrekare inşaat alanından oluştuğu bilgisini verdi.

“Adalar manzarası bulunuyor”

Projenin tüm sosyal donatılara sahip olduğunu anlatan Yamankaradeniz, “318 daire olacak. Her kişinin arzusuna hitap edecek bir yer olacak. Pendik Köprüsünden bir buçuk kilometre yukarıda bir konumda. Adalar manzarası var.” dedi.

Yamankaradeniz, Destek Group olarak her zaman zor işlere talip olduklarını aktararak, “Temel ihtiyaçlara yönelik yatırımlar yapıyoruz. Birisi gıda, biri konut. Bu iki sektörü hedef seçtik. 2014’te tarım yatırımlarına başladık. Konut sektöründe de barınma ihtiyacı en temel ihtiyaç. Bunu karşılayacak bir yatırım yapmak istedik. 2015’ten beri üzerinde çalıştığımız bir projeydi. Talepler geliyor. 35 yıllık deneyimimizle iş yaptığımız 60 bin müşterimizi var. Bize güveniyorlar. Onlardan yoğun talep geliyor. Onlara uygun şartlarda fırsatlar sunacağız.” diye konuştu.

“269 bin liradan başlayan fiyatlar…”

Kentsel dönüşüm alanlarında yeni projeler yapmayı planladıklarını dile getirerek, “Bu proje belli bir aşamaya geldikten sonra yeni projeleri hayata geçireceğiz. Bu projede 15 ayrı seçenekle satış yapıyoruz. Herkesin bütçesine, orta gelir seviyesindeki vatandaşlarımızın buradan rahatlıklı ev alabileceği bir konumdadır. Projenin sonunda en an yüzde 80 civarı prim yaptıracak. Şu anda 4 bin 400 lira olan ortalama metrekare fiyatından lansmana özel yüzde 10 indirim yapıyoruz. Dolayısıyla herkesin rahatlıkla kendi bütçesine uygun konut alabileceği bir proje oldu. 269 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcılarımızı bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

Yamankaradeniz, bilişim ve tarım alanında da yatırımları olduğunu kaydederek, “Hizmet sektöründe önemli bir konumdayız. İhracat yapıyoruz. Bunu artırmak için çalışmalarımız devam ediyor.” ifadelerini kullandı.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin