HEP İstanbul’da 50 daireye özel kampanya..

Yaşamın başladığı HEP İstanbul projesinde 50 daire için çok özel ödeme kolaylıkları kampanyası başladı.

0

Tekfen Gayrimenkul tarafından Esenyurt ile Haramidere’nin kesiştiği yerde yapımı tamamlanarak yaşamın başladığı HEP İstanbul projesinde satışı devam eden konutlarda 2+1 ve 3+1 kat planındaki 50 daireyle sınırlı olmak üzere devreye alınan bir kampanya ile 2+1 dairelerde aylık ödemeler 4 bin 750 TL’den, 3+1 dairelerde ise 5 bin 750 TL’den başlıyor. Üstelik 2 sene boyunca ara ödeme ve site aidatı yok!

HEP İstanbul projesi hakkında

Tekfen Holding’in gayrimenkul projeleri geliştirme ve pazarlama şirketi Tekfen Gayrimenkul tarafından 500 milyon TL yatırım değeriyle 253 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde hayata geçirilen proje büyüklükleri 70 ile 240 metrekare arasında değişen 1+1’den 4+1 kat planına göre yapılan 1424 daireden meydana geliyor.

HEP İstanbul’un konumu ve sosyal alanları

E-5 ve TEM otoyollarının bağlantısında inşa edilen proje Haramidere Sanayi metrobüs durağına ve planlanan Bakırköy-Beylikdüzü metrosunun bölge istasyonuna yürüme mesafesinde konumlanıyor.

Projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzları, 1400 metrekarelik alan üzerinde farklı yaş grubundaki çocuklara hitap eden oyun alanları, 3 kilometrelik yürüyüş & koşu parkuru, peyzajlı yeşil alanlar, cep sineması, kütüphane, fitness salonu, kapalı otopark alanları ve 7/24 güvenlik bulunuyor.

HEP İstanbul nerede?
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin