Geniş ailelerin projesi: Alya Penta

İstanbul'un en çok ev aranan ilçelerinden Beylikdüzü'nde hayata geçirilen geniş aile konseptli Alya Penta projesinde konut teslimleri 2018'in nisan sonunda başlıyor.

0

Beylikdüzü’nde bugüne kadar Alya markası altında 2 proje yapıp tamamlayan Akkuş Gayrimenkul’ün bölgedeki üçüncü projesi olan Alya Penta‘da konut teslimleri 2018’in nisan ayında başlayacak. 3 bin 565 metrekarelik arsa üzerinde 5 katlı 5 blok halinde tasarlanan Alya Penta projesi 50 konut ve 8 ticari alandan meydana geliyor.

5+2 daireler kalabalık ailelerden yoğun ilgi görüyor

Projede büyüklükleri 125 ile 276 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+2 bahçe 5+2 çatı dubleksi daireler inşa ediliyor. 5+2 dubleks daireler ile ilgili bir açıklama yapan Akkuş Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş çatı dubleksi olan bu dairelerin 2 ayrı kapıdan girişi olduğunu belirterek aile büyükleri ile bir arada yaşamak isteyen aynı zamanda da özel yaşama alanlarını tercih edenlerin ilgisini çektiğini ve bunun yanısıra  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çocuklu aile yapısını desteklemesinin de etkisiyle yeniden kalabalıklaşmaya başlayan ailelerin çocukları için ayrı yaşam ve çalışma odasını bugünden hazırlamak istediklerini ve bu faktörlerin Alya Penta’da 5+2 dubleks dairelerin en fazla ilgi gösterilen daireler olmasına neden olduğunu söyledi. Projede 5+2 dubleks konutların satış fiyatları 1.050.000 TL’den başlıyor.

Değişen TEOG sistemi Alya Penta’ya olan ilgiyi çok arttırdı

Milli Eğitim Bakanı’nın 6 kasımda açıkladığı ve TEOG yerine devreye girecek liselere girişteki 2 yeni sistemden biri olan adrese dayalı yerleşim sistemi Alya Penta’yı bir anda avantajlı hale getirdi. Üniversitelere giriş sınavında başarılı sonuçların önemli bir kısmının Beylikdüzü’ndeki liselerden çıktığını ifade eden Abdülkadir Akkuş projenin 2 kilometrelik çapında 8 nitelikli okul olduğunu söyledi.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin