Ana Sayfa Etiketler Beylikdüzü Konut Projeleri

Beylikdüzü Konut Projeleri

İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Beylikdüzü ilçesinde son 10 yılda konut fiyatları yaklaşık olarak yüzde 130 oranında artış göstermiştir. Konut kira fiyatları ise aynı dönem için ortalama yüzde 100’e yakın bir değerde yükseliş göstermiştir. Beylikdüzü ilçesinde satın alınan bir konutun kendini amorti etme süresi ise 18 yıl olarak hesaplanmıştır. İlçeye ulaşım metrobüs, ekspres otobüs ile sağlanabilmektedir. Yakın zamanda temeli atılacak metro ile de Yenikapı-İncirli metro hattına bağlantı sağlanacaktır. Ayrıca Beylikdüzü Atatürk Havalimanı’na 13 km mesafede bulunmaktadır. Beylikdüzü konut projeleri kapsamında gerçekleştirilen ve yakın zamanda hayata geçirilecek olan inşaat projelerinden bazıları Mabeyn Sahil, Blue Sea, Liv Marmara ve Referans Beylikdüzü’dür.

Özyurtlar, 219 bin TL'den başlayan fiyatlarla Ödül İstanbul'da ev sahibi olma fırsatı sunuyor.
İstanbul'un en çok ev aranan ilçelerinden Beylikdüzü'nde hayata geçirilen geniş aile konseptli Alya Penta projesinde konut teslimleri 2018'in nisan sonunda başlıyor.
Teslimlerin hemen yapıldığı Makyol Yaşam Beylikdüzü projesinde yeni başlatılan bir kampanya ile eski evini verip yerine yeni ev alma fırsatı başladı. Üstelik aradaki fark da vade farksız 36 ayda ödeniyor.
Liselere girişte getirilen iki yeni sistemden biri olan evine yakın 5 okuldan birini seçip sınavsız girme hakkı Alya Penta'ya olan ilgiyi artırdı.
Batıbeyler Yapı, Exclusive Yapı ve Tütüncü Yapı ortaklığında Beylikdüzü’nde yapılan Azur Marmara West İstanbul Marina projeye yürüme mesafesinde. Bölgede kalitesiyle ön çıkan projede lükse dair her şey düşünülmüş.Dairelerin ferahlığı yere kadar pencereleri,geniş balkonlarıyla kendini gösteriyor. Zengin peyzaj ve çevre düzenlemesi şelaleler,süs havuzları gezinti yolları,kameriyeleri olan projede dairelerin çoğunda Türk hamamı yer alıyor. 2019...
Akkuş Gayrimenkul’un Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş’u yeni projesi Alya Penta’nın örnek dairesinde ziyaret ettim. Beylikdüzü bölgesinde butik projeler yapan Akkuş Gayrimenkul kalite ile birlikte uygun fiyatı bir araya getirmenin formülünü bulmuş ve bunu projelerine yansıtmış bir firma.
Beylikdüzü’nde üç firmanın konsorsiyum yaparak gerçekleştirdiği Azur Marmara projesinde lansman satışları başladı. Satış ofisinde ziyaret ettiğimiz Azur Marmara Satış Müdürü Olcay Akgül her detayında konforun izleri olan projenin detaylarını anlattı.
Beylikdüzü Konut Projeleri 2017 Projesi Genel Özellikleri Beylikdüzü konut projelerinin inşaatları tüm hızıyla devam ediyor. Sosyal donatıları ile insanları memnun eden, fiyatları ile de herkesin konut sahibi olabileceği Beylikdüzü konut projelerini sizler için derledik. Babacan...
Referans Beylikdüzü Projesi Genel Özellikleri Referans Beylikdüzü projesinin adresi, konumu, lokasyonu, teslim tarihi, satış fiyatları, ödeme planı, kat ve vaziyet planları, projeye ait resimleri , projenin bulunduğu çevredeki okul, hastane ve alışveriş merkezleri gibi...
Kale Kent projesinin maketi paylaşan: emlakdream
Kale Kent Beylikdüzü örnek daire (2+1) paylaşan: emlakdream
Beylikdüzü Belediyesi, Kavaklı Mahallesi'nde bulunan 12 bin 482 metrekarelik arsayı satmak üzere ihale düzenledi.
Türkiye Veri İşleme Merkezinin (TUVİMER) yaptığı araştırmaya göre konutta en hızlı amortisman Esenyurt ve Beylikdüzü'nde olduğu hesaplandı.
Konut sektöründe Avrupa yakasının hızla yükselen ilçesi Beylikdüzü'nde konut kiraları 2 bin TL'den başlıyor.
Beylikdüzü'nde konutların metrekare satış fiyatları 2.000 ile 7.000 TL arasında değişirken Esenyurt'ta da 1.700 ile 6.500 TL arasında değişiyor. Her 2 ilçede de metrekare fiyatlarının geniş bir bant aralığında bulunması dikkat çekiyor.
Kiler GYO, 'Referans' projelerine bir yenisini ekliyor. Kiler GYO'nun yeni projesi Referans Beylikdüzü, Beylikdüzü Kavaklı Mahallesinde yükselecek.
Ülke çapında en çok konut aranan ilçe İstanbul Beylikdüzü olurken, Beylikdüzü'nün ardından Bursa’nın merkez ilçesi Nilüfer geldi.
Aqua Kavaklı ile ilgili projenin adresi, konumu, lokasyonu, teslim tarihi, satış fiyatları, ödeme planları ,kat ve vaziyet planları, projeye ait resimleri, projenin bulunduğu çevredeki okul, hastane ve alışveriş merkezleri gibi bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.
Beylikdüzü konut projelerinde inşaatlar devam ediyor. Sosyal avantajları çok geniş fiyat olarak da avantajlı olan Beylikdüzü konut projelerini sizler için derledik.
deluxia park

Yeniköy Konakları

SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,960BeğenenlerBeğen
18TakipçilerTakip Et
495TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone