20 Mayıs 2024 Pazartesi
Ana SayfaKonut ProjeleriFolkart İncity sakinlerine kullan öde sistemiyle housekeeping hizmeti

Folkart İncity sakinlerine kullan öde sistemiyle housekeeping hizmeti

Folkart İncity’yi tercih edenler, konsiyerj personeliyle; asistanlık hizmetleri, temizlik, servis ve teknik kadroları, housekeeping hizmetini kullan-öde sistemi ile tercih edebilecekler.
"Hayat buna değer" mottosuyla yükselen Folkart İncity'de, mevsim ister kış olsun ister yaz açık ve kapalı yüzme havuzlarıyla ev konforunda havuz keyfini yaşama imkanı sunacak. 260 metrekare açık ve 127 metrekare kapalı olmak üzere 2 havuzun yer aldığı Folkart İncity’de, kapalı havuzun üst ve yan alanları açılarak yaz ve bahar aylarında açık havuza dönüştürülebilecek. 

Özellikler
Bornova Yeni Kent Bölgesi’ndeki Folkart İncity, 8 bloktan oluşuyor. İzmir’de şehir merkezine yakınlığı ile dikkat çeken Folkart İncity’de, 700 daire ve 42 ticari alan bulunuyor. Folkart İncity, tamamlandığında 475 milyon liralık yatırım değerine sahip bir yaşam merkezi ortaya çıkacak. 
İzmir Bornova'da hayata geçirilen Folkart İncity’de stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 lüks konut seçenekleri bulunuyor. Yatırımcıların gözdesi haline gelen Folkart projeleri, yüksek kira getirisi ve değer kazanması ile öne çıkıyor. Konut fiyatlarının 239 bin TL'den başladığı projede anahtar teslimleri 30 Eylül 2019'da yapılacak. Ödeme imkanları arasında Folkart'ın finansman modeliyle yüzde 25 peşin 24 ay eşit taksit. Yüzde 80 banka kredisi yüzde 20 kendi imkanlarıyla daireler satın alınabilecek.

Lokasyon
Folkart İncity projesi İzmir Bornova'da Ankara Asfaltı’na paralel konumdaki Üniversite Caddesi ile 296 Sokak’ın kesiştiği noktada konumlanıyor. Folkart Time projesinin arkasında yer alan proje Üniversite Caddesi üzerinde ve Bornova Sanayi Metro İstasyonu'na yakın lokasyonda yer alıyor.
Proje hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurunuz.

PROJE BİLGİ FORMU

Burak Öz
Burak Öz
İstanbul Matbaa Meslek Lisesi, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Fotoğraf Bölümü önlisans, Selçuk Üniversitesi Gazetecilik lisans, Marmara Üniversitesi Genel Gazetecilik yüksek lisans mezunu. 1990'larda öldürülen gazetecileri konu alan yüksek lisans tez çalışması var. Bugüne kadar Hürriyet (staj), BirGün, Karşı gazetelerinde ve çeşitli internet sitelerinde yüzlerce haberi imzalı ve imzasız şekilde yer aldı. Sarı Basın Kartı taşıma hakkını yaklaşık 10 yıl önce kazandı. Orta düzey İngilizce, 10 parmak F klavye, Photoshop bilgisine sahip.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI