9 Şubat 2023 Perşembe
Ana SayfaKonut ProjeleriEmlak Konut GYO Batıyaka projesi..

Emlak Konut GYO Batıyaka projesi..

Emlak Konut GYO ve Yıldızlar Group işbirliğiyle Kartal’da yepyeni bir proje hayata geçiyor. Az katlı yatay mimari anlayışı, Göl ve Millet Bahçesi’nin yanı başında, Adalar karşısında Emlak Konut güvencesi ve Yıldızlar İnşaat çizgisiyle yepyeni bir yaşam merkezi kuruluyor. Az katlı yatay mimarisiyle şehrin içinde hayata geçen Batıyakası Projesi’nde yaşama dair bir çok olanak size sunuluyor.

Geniş balkonlu ve teraslı ev seçenekleri, açık hava alışveriş caddesi, evde çalışma bölümlerini de içinde barındıran Ailenizin tüm fertleri ile birlikte vakit geçirebileceğiniz sosyal donatı alanları, çocuk parklarıyla pek çok sosyal imkânı bir arada bulacaksınız. Batıyakası Projesi, 1+1’den 5+1’e kadar farklı daire tipi seçenekleriyle her beklentiye uygun bir yaşam sunuyor.

Gökhan Bahadır
Gökhan Bahadır
1980 Bursa'nın İnegöl ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaöretim ve lise hayatını İnegöl'de tamamladıktan sonra üniversiteyi Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde okudu. 2011 yılından bu yana Emlakdream.com'da gece editörü olarak görev almaktadır.
RELATED ARTICLES

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Ayla Özer
342 YAZI