16 Ağustos 2022 Salı
Ana SayfaManşetEge Yapı'nın 7 projelik yatırım zincirinin ilk halkası ModernYaka'da satışlar başladı..

Ege Yapı’nın 7 projelik yatırım zincirinin ilk halkası ModernYaka’da satışlar başladı..

Ege Yapı‘nın Ispartakule‘de geliştirdiği yeni projesi ModernYaka, 21 ocak 2022’de gerçekleştirilen bir basın toplantısıyla tanıtılmasının ardından 1.3 milyon liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

19 bin metrekarelik arsa ve 91 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde inşa edilerek 30 ay sonra teslim edilmesi planlanan proje, 1+1’den 4+1’e kadar farklı kat planlarında 462 konut ve 53 ticari üniteden oluşuyor.

ModernYaka projesi, Avrupa Otoyolu ve Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı noktalarının yanı başında, şehrin ana akslarına yakınlığıyla da rahat bir erişim imkânı sunuyor. Yakın zamanda yapımına başlanılması planlanan Mahmutbey-Esenyurt metro hattının geçeceği güzergahın proje alanımıza yakınlığı ile de ana arterlere kolay ulaşım fırsatı yakalanacak. Bu olanaklar neticesinde anında ana yollara bağlanılacak ve sadece yürüyüş mesafesinde metro duraklarına hızlıca erişilebilecek.

Ege Yapı’nın İnşaat ve geliştirme aşamasında olduğu 7 projesi bulunuyor. Basın toplantısında konuşan Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, önümüzdeki 2 yıl içinde yaklaşık 7 milyar TL değerinde, İstanbul ve İzmir’in en değerli lokasyonlarında 7 projelik bir yatırım hamlesine başladıklarını belirterek 2022 yılı için yüzde 30 oranında büyüme ve toplamda planladıkları 7 proje ile 1700 kişilik yeni istihdam sağlamayı hedeflediklerini söyledi.

Toplantının sona ermesinin ardından Emlakdream.com Genel Yayın Yönetmeni Ayla Özer’e proje ilgili açıklamalarda bulunan Kabadayı, “Bu çerçevede her dönem ülke ekonomisine ve istihdama sağladığımız katma değerle gurur duyuyoruz. Yeni yatırım zincirimizin ilk halkası olan Ispartakule’de inşaatına başladığımız ModernYaka projesini satışa sunmaktan dolayı da çok mutluyuz. ModernYaka projemiz ön talep döneminde yoğun ilgi gördü, bugün itibarıyla misafirlerimizi satış ofisinde ağırlamaya başladık. Bölgenin en değerli arazisinde, eşsiz konumuyla Ispartakule’nin adeta vitrininde yer alan ModernYaka, bölgenin en prestijli projesi olacak.” dedi.

Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı’nın açıklamalarını aşağıdaki videodan takip edebilirsiniz.

RELATED ARTICLES

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Ayla Özer
320 YAZI