Edonia Garden’da lansman fırsatlarında son günler..

22 martta lansman satışlarına sunulan Edonia Garden projesinde avantajlı alım fırsatları kısa bir süre daha devam edecek.

0

Kar Yapı’nın Pendik’te hayata geçireceği ilk konut projesi olan Edonia Garden’da lansmana özel fiyat ve ödeme kolaylıkları avantajları devam ediyor.

22 martta gerçekleştirilen basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılan Edonia Garden projesinde peşin alımlarda yapılan yüzde 20 indirim sonrasında satış fiyatları 1+1 dairelerde 199 bin 500 TL’den, 2+1 dairelerde 299 bin TL’den ve 3+1 dairelerde de 435 bin TL’den başlıyor.

120 milyon TL yatırım bedeliyle projeye başladıklarını açıklayan Kar Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Üçüncü 4 blokluk projenin 2 bloğunda kaba inşaatın bittiğini ve projeyi 2019 yılı sonunda teslime hazır hale getirmeyi planladıklarını söyledi. Pendik Kurtköy’deki ilk markalı konut projelerinin prestijleri açısından kendileri için çok önemli olduğunu ifade eden Şenol Üçüncü liste fiyatı üzerinden firma bünyesinde yüzde 25 peşinat ve bakiyenin faizsiz vade farksız 60 ayda taksitlendirildiğini, bunun yanı sıra 4 farklı bankayla uygun vade farkı oranlarıyla anlaşma sağladıklarını belirtti.

Büyüklükleri 62.5 ile 147.5 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planlarında 388 konut ve 12 ticari mağazadan meydana gelecek olan projenin sosyal donatı alanları şöyle:

   • Peyzajlı ortak alanlar, yürüme yolu, dinlenme alanları, süs havuzları
   • Çocuklar için açık ve kapalı oyun alanlar
   • Açık yüzme havuzu, güneşlenme terası
   • Fitness salonu, sauna, hamam, buhar odası, basketbol sahası
   • Kafe & restoran, alışveriş dükkanları
   • Kapalı otopark
   • 7/24 kamera destekli güvenlik
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin