26 Haziran 2024 Çarşamba
Ana SayfaSektörden HaberlerDeloitte Private, Türkiye’nin ‘En İyi Yönetilen Şirketleri’ni açıkladı..

Deloitte Private, Türkiye’nin ‘En İyi Yönetilen Şirketleri’ni açıkladı..

Deloitte Private tarafından Türkiye’de bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen ‘En İyi Yönetilen Şirketler’ programı kapsamında ödül kazanan şirketler açıklandı.

Dünya genelinde 45 ülkede uygulanan program kapsamında yıllık 70 milyon TL’nin üzerinde ciroya sahip, en az beş yıl önce kurulmuş, 25 ve üzeri çalışanı olan, kontrolü Türk vatandaşlarında olup Türkiye’de kurulu ve halka açık olmayan şirketlerin başvuruları değerlendirildi.

Deloitte koçları tarafından gerçekleştirilen ayrıntılı incelemeler sonrasında finale kalan şirketler bağımsız jüri tarafından değerlendirildi.

Aksoy Holding CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkanı Batu Aksoy, TSKB Genel Müdür Yardımcısı Hakan Aygen, Rönesans Holding Yönetim Kurulu Başkanı İpek Ilıcak Kayaalp, Koç Üniversitesi Rektörü Metin Sitti ve TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan’dan oluşan jüri, aday şirketleri strateji, yetkinlik ve inovasyon, kültür ve adanmışlık, yönetişim ve finansallar olmak üzere dört ana başlıkta inceledi.

Jüri tarafından yapılan değerlendirmenin ardından Borusan CAT, Norm Holding, Yeşilova Holding ve ABC Deterjan “En İyi Yönetilen Şirketler” ödülüne layık görüldü.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI