7 Temmuz 2022 Perşembe
Ana SayfaEditörün SeçtikleriDekar Kıyıbahçe 4. Etapta Satışlar Başladı..

Dekar Kıyıbahçe 4. Etapta Satışlar Başladı..

Dekar Yapı’nın Çekmeköy Ömerli’de geliştirdiği bahçeli ev projesi Dekar Kıyıbahçe’nin dördüncü etabında satışlar başladı.

İlk iki etabında satışların tamamlandığı projeden ev sahibi olmak isteyenler, 12 ay ödeme olmadan yüzde 0.64 faiz ile hemen teslim fırsatından faydalanıyor. Üçüncü etapta konut teslimlerinin nisan 2021’de başlayacağı projenin dördüncü etabında satışa sunulan bahçeli evlerin teslimleri ise 2021 ağustosta başlayacak.

Dekar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu

Pandemiden sonra bahçeli konut projelerine talebin arttığına dikkat çeken Dekar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu; “Salgın sürecinde sadece Türkiye değil tüm dünya önemli bir sınavdan geçiyor. Bu süreçte hemen hemen her sektörde ciddi değişimler yaşanıyor ve bunun devam edeceğini görebiliyoruz. Gayrimenkul sektöründe de talepler bu doğrultuda şekilleniyor. Salgın öncesinde alım süreçleri ortalama olarak bir ay sürerken, bu süreçte müşterilerimizin daha hızlı karar aldığını gözlemledik. Konut alıcılarında bahçeli ev tercihi hep ilk sırada olmasına rağmen geçmişte yaşanan sorunlar ve yeterli arz olmaması nedeniyle bahçeli ev satışları toplam konut satışı içinde küçük bir oran oluşturuyordu. Deprem gerçeği ve peşinden gelen pandemi süreci, konut alıcılarının öncelikli tercihlerinin, az katlı ve bahçeli ev alma yönünde değişmesine sebep oldu. Dekar Yapı olarak bu dönemde Kıyıbahçe ve Bahçeşehir’de inşa ettiğimiz Asmalı Bahçe Şehir projesindeki mevcut etapların hepsinin satışını tamamladık. ” şeklinde konuştu.

84 ayrı blokta toplam 244 adet bahçeli dubleks evden oluşan projede brüt 141 ile 200 metrekare arasında değişen, 40 ile 200 metrekare arasında gölete kıyısı bahçeleri olan, 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planlarında seçenekler bulunuyor.

RELATED ARTICLES

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Ayla Özer
318 YAZI