26 Şubat 2024 Pazartesi
Ana SayfaManşetBahçeşehir Strada'nın ikinci etabında yüzde 25 indirim fırsatı..

Bahçeşehir Strada’nın ikinci etabında yüzde 25 indirim fırsatı..

Akzirve Gayrimenkul tarafından Bahçeşehir’de 102.346 metrekarelik arazi ve 475.594 metrekarelik inşaat alanı üzerinde 3 etap halinde tasarlanan ve mimari projesini ünlü mimar Bünyamin Derman’ın çizdiği Bahçeşehir Strada projesi tamamlandığında 2 bin 500 konut ve 107 ticari alandan meydana gelecek.

Birinci etabının tamamlandığı ve yaşamın başladığı projenin yapımı devam eden ikinci etabı 880 konut ve 49 dükkandan oluşuyor. Konut teslimlerinin eylül 2021’de başlamasının planlandığı ikinci etapta, ev sahibi olmak veya yatırım yapmak isteyenlere 476 bin TL’den başlayan fiyatlar, aylık 5.000 TL’den başlayan ödemeler, 120 ay ve 0.99 vade farkıyla birbirinden farklı fırsatlar sunuluyor. Peşin alımı tercih eden konut alıcılarına ise yüzde 25 indirim fırsatı var.

Covid-19 yeni tip koronavirüs salgınına rağmen Strada 2’de çalışmaların tüm hızla devam ettiğini belirten Akzirve Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Müftüoğlu; “Pandemi, sektörümüzde pek çok zorluğa yol açtı ancak biz tüm tedbirlerimizi alarak ve çalışma koşullarımızı pandemi şartlarına uyumlu hale getirerek, bu dönemi verimli bir şekilde geçirmeyi başardık. Söz verdiğimiz gibi Strada projemizin ikinci etabını 2021 yılında teslim edeceğiz. Özellikle şehrin kalabalığından kaçmak isteyen ama aynı zamanda konforlu bir hayat sürmek isteyenlerin çok yoğun ilgisiyle karşılaşıyoruz. Projemizin son etabı olan Strada 3 için de çok yakında çalışmalara başlayacağız. Türkiye ekonomisine güvenen bir şirket olarak tüm gücümüzle konut üretip, ev sahibi olmak isteyenlere fırsatlar sunmaya devam edeceğiz” dedi.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
360 YAZI