Çocuklardan Aileye Rezidans!

Yıllardan beri ailelerden çocuklara miras deyimine TORKAM E5 projesi ile farklı bir yaklaşım geliyor.. Çocuklardan Aileye Rezidans.. Bilge Özdemir; İstanbul’da yönünü arayan mimari için Torkam E 5 projesi ile Yatay Mimaride Karma Proje uygulama örneğini emlakdream.com için kaleme alıp değerlendirdi.

0

Yıllardan beri “Dikey Mimari ve Genç“ özdeşleşmesine ile bütünleşen rezidans kavramı, insan, aile ve hayat döngüsüne uygun olarak yeniden Torkam E5’de tanımlanıyor.

İnsan – yerleşim – yaşam fizyolojisine en uygun “Yatay Mimari ve Yaş Alan Jenerasyon“

Tekil yaşam döngüsü ile başlayan hayat eğrisi, aile ve çocuklar ile devam ederken… gün geliyor “Bir karı Bir koca“ ile sürüyor…

İşte bu dönem; merkeziyet, erişilebilirlik, ulaşılabilirlik, konfor, rahatlık, sağlık merkezlerine ve hatta işe yakınlık gerektirir.

Torkam E5; merkezi konumu, toplu ulaşım noktalarına kolay erişim sağlayan transfer merkezine yakınlığı ve E5 Karayolu’na cepheli konumu ile giriş/çıkış avantajı, Metro ve Metrobüs güzergahlarının kesiştiği bölgede ofisler ve çarşı dükkanlar ile “yeni nesil Rezidans yaşamı“ sunuyor.

TOKİ güvencesi ile Sefaköy- Florya aksında E5 Otoyoluna tam cephe konumunda Torkam imzası ile devam eden 2020’nin yerleşim & iş & ticaret & yaşam noktası; Torkam E5.

Pazarlama ve Satış Koordinatörü Sn. Olkan Güneş’in değimi ile İstanbul’un yeni trendi, milyonların ayak bastı noktası.

Çocuklarınız ile paylaşmakta zorlanabileceğiniz hayatın ödülü, çocukların yaş alan anne babalarına gelecek güvencesi.

Kendinize… ailenize bir iyilik yapın; Torkam E5’i görmeden yatırım ve gelecek kararınıza yön vermeyin. Yatay mimaride yön bulacak İstanbul’da örnek yatay mimarı uygulaması uzun bir süre gelmez… gelirse de bu özellikleri taşımaz.

Bilge Özdemir

Marketing and Sales Solution Partner of Real Estate Projects & Construction Business
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin