CER İstanbul projesi

Ege Yapı'nın bu sene Yedikule'de hayata geçireceği yeni projesinin adı Cer İstanbul olarak açıklandı. Cer İstanbul projesi, nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, ödeme planı, sosyal donatılar, genel bilgiler haberimizde..

5

İstanbul Avrupa Yakası Fatih ilçesi sınırları içinde yer alan Yedikule mevkii Güntekin sokakta yer alan 41 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde Ege Yapı tarafından hayata geçirilecek olan Yedikule projesinin adı CER İstanbul olarak açıklandı.

Cer İstanbul’da kat planları ve sosyal alanlar

Zemin katla birlikte 4 katlı toplam 10 blok halinde inşa edilecek projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 kat planlarında konutlar, bir otel ve ticari alanlar yapılacak. Daha önce arsanın sahibi olan TCDD’nin bir müzesi de proje alanı içinde yer alacak. Ege Yapı’nın diğer projelerinde olduğu gibi bu projesinde de örnek daire hazırlanması bekleniyor.

  • Peyzajlı yeşil alanlar, yürüyüş yolları ve dinlenme alanları
  • Çocuklar için oyun alanları ve parklar
  • Yüzme havuzu
  • Sosyal tesislerde donanımlı fitness salonu, sauna, hamam
  • Yeme-içme mekânları ve alışveriş dükkanları
  • 7/24 güvenlik hizmetleri
  • Açık ve kapalı otopark alanları

Cer İstanbul’da teslim tarihi, satış fiyatları, ödeme planları

Henüz ön talep toplama sürecinde olan projede satış fiyatları ve ödeme planları bilgileri henüz belli değil. Projede konut teslimlerinin nisan 2020’den sonra yapılması planlanıyor.

Cer İstanbul projesinin harita üzerinde konumu
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

5 YORUM

  1. Cer İstanbul projesi ile İstanbul’a yeni yaşam alanı kazandırmaya devam edıyorlar. Ulaşım kolaylığı, sosyal alanlar ve fiyat uygunluğu varsa ön talepte bulabilirim.

  2. Projenin özellikleri konum ve sosyal donatılar açısından oldukça olumlu görünüyor. Ön talep tarihi ve fiyat bilgisi hakkında bilgi alabilir miyim?

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin