Bursa konut projeleri

Bursa'da hayata geçirilen konut projelerinden bazıları haberimizde..

0

Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) her ay düzenli olarak yayınladığı konut satışları raporuna göre son 5 yıllık süreçte Bursa’da konut fiyatları yüzde 90 oranında artış göstererek Aydın ve Ordu’dan sonra konut fiyatlarının en çok yükseldiği 3. vilayetimiz oldu. Kasım 2017 itibarıyla Bursa’da konutların ortalama metrekare satış fiyatları 1.925 TL, ortalama konut satış fiyatları 274 bin TL olurken konutların ortalama geri dönüş süresi de (amortisman süresi) 18 yıl olarak gerçekleşti.

Bursa merkezde Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım olmak üzere büyükşehir belediyesine bağlı 3 ilçe bulunuyor.

Kentsel dönüşümde büyük potansiyeli olan Bursa’da çok sayıda yeni proje de hayata geçiriliyor. Bu projelerden bazıları şöyle:

Alpiş Aden House projesi

Osmangazi Fatih Mahallesi’nde Alpiş İnşaat tarafından 15 katlı 8 blok halinde projelendirilen Alpiş Aden House’da 690 konut ve 2 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilecek ticari alanlardan oluşan bir çarşı hayata geçirilecek. Projede konutların satış fiyatları 260 bin TL’den başlarken aylık 0.99 vade farkı oranıyla 120 ay banka kredisi kullanma imkanı bulunuyor.

PROJE İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ VE TANITIM FİLMİ İÇİN LİNKİ TIKLAYIN

Bulvar Aşkaroğlu Prestij projesi 

Nilüfer ilçesi Kızılcıklı Mahallesi’nde Aşkaroğlu İnşaat tarafından 2’si 7 katlı konut ve 1’i de 3 katlı ticari bloğu olarak projelendirilen Bulvar Aşkaroğlu Prestij’de 48 konut ve 7 ticari alan inşa ediliyor. Satış fiyatlarının 299 bin TL’den başladığı projede konut teslimlerinin aralık 2019’dan sonra başlaması planlanıyor.

PROJE İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ İÇİN LİNKİ TIKLAYIN

Vera Görükle projesi

Nilüfer İlçesi Görükle Mahallesi’nde Ostaş İnşaat tarafından 7 blok halinde projelendirilen Vera Görükle projesinde 84 konut inşa ediliyor. Konut teslimlerinin 2018 mayıs ayından itibaren başlaması planlanan projede dairelerin satış fiyatları 350 bin TL’den başlıyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenler firma bünyesinde yüzde 30 peşin ve bakiye vade farksız 36 ayda ödeniyor.

PROJE İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ İÇİN LİNKİ TIKLAYIN

SHU Altınşehir projesi

Nilüfer’in Ertuğrul Mahallesi’nde YB Yapı tarafından 2 blok halinde projelendirilen SHU Altınşehir projesinde 258 konut ve 17 ticari alan hayata geçirilecek. Projede konutların satış fiyatları 329 bin TL’den başlıyor.

PROJE İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ İÇİN LİNKİ TIKLAYIN

Zer Bademli projesi 

Bademli’de Zerrin Özgüle İnşaat tarafından yapımı tamamlanan Zer Bademli projesi 9 villadan meydana geliyor. Projede satış devam eden villalarda satış fiyatları 2 milyon TL’den başlıyor.

PROJE İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ İÇİN LİNKİ TIKLAYIN

Vizyon Görükle projesi

Nilüfer İlçesine bağlı Görükle Mahallesi’nde Ostaş İnşaat tarafından inşa edilecek olan Vizyon Görükle projesi 270 konuttan meydana geliyor. Konut teslimlerinin kasım 2018’den sonra başlaması planlanan projede konutların satış fiyatları 229 bin TL’den başlıyor.

PROJE İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ VE TANITIM FİLMİ İÇİN LİNKİ TIKLAYIN
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin