18 Ağustos 2022 Perşembe
Ana SayfaKonut ProjeleriBeyttürk İnşaat'tan Bursa'ya Dev Proje

Beyttürk İnşaat’tan Bursa’ya Dev Proje

Yalova, Bursa'da projeler üreten Beyttürk İnşaat, CNR Emlak Fuarı'nda; Yalova'da inşa ettiği Mia Thermal, Beytepe Yalova projeleri ve Bursa Orhangazi'de hayata geçirilecek olan yeni projesi ile yatırımcıların karşısına çıktı. Beyttürk İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Uğurcan Barman, projeleri ile ilgili bilgiler verdi.

Beytürk İnşaat, 2 projesindeki tüm daireleri sattı

Yalovad'a 5 proje üreten Beyttürk İnşaat, 238 daireden oluşan  Beytepe Yalova ve 108 daireden meydana gelen BEYTEPE PLUS projelerindeki tüm daireleri sattı. Beyttürk İnşaat, yeni projesine hazırlanıyor.

Beytürk İnşaat'tan 900 konut 25 villadan oluşacak yeni proje

Bursa Orhangazi'de 900 konut 25 villadan oluşacak büyük bir proje hazırlığında olan Beyttürk İnşaat, projenin ön lansmanına Şubat 2017'de lansmanına ise Nisan 2017'de çıkmaya hazırlanıyor. Projenin lokasyon olarak çok değerli olduğunu söyleyen Beyttürk İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Uğurcan Barman, 'projemiz, yeni açılan Osmangazi Köprüsü ile birlikte, Sabiha Gökçen Havalimanı'na sadece 35 dakikalık bir mesafede. Lokasyon olarak çok cazip bir bölge' dedi.

Beytürk İnşaat, Yeni Projesinde Yerli Yatırımcıları da Hedefliyor

Projelerinde genellikle yabancı yatırımcılara satış yapan Beytürk İnşaat, yeni projesi ile yerli yatırımcılara da satış yapmayı hedefliyor. Muhammet Uğurcan Barman, sektör ve fuarla ilgili olarak yaptığı açıklamada, '15 Temmuz darbe girişimine rağmen fuarda bu sene  de ziyaretçi sayısı iyi. Konut satışlarına baktığıımız zaman, geçen sene ile kıyaslarsak zaman zaman durgunluklar var ama çok kötü, karamsar tablo ile karşı karşıya kalmadık. Yapılan reformlar satışların düşmesini engelledi' dedi.

 

RELATED ARTICLES

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Ayla Özer
321 YAZI