Ana Sayfa Etiketler Muhammet Uğurcan Barman

Etiket: Muhammet Uğurcan Barman

Gayrimenkul sektöründe yeni yatırımlara odaklanan şirketler, eylül ayından itibaren projelerine hız verecek. Sektör temsilcileri, piyasanın hareketlenmesi için İstanbul dışındaki cazip bölgelerde de projeler üretecek.
Bugüne kadar Körfezden binlerce yatırımcının Türkiye'ye getirilmesine vesile olan BEYTTÜRK İnşaat, yabancıya konut satışıyla ilgili hukuki süreçlerin kolaylaştırılması dönük atılan adımları desteklemeye devam ediyor.
Beyttürk İnşaat; yabancılara satış ta dahil olmak üzere Dolar kullanmama ve sadece TL ile konut satışı yapma kararı aldı.
Beyttürk İnşaat, Bursa Orhangazi'de yerli yatırımcıya da satış yapacağı yeni projenin hazırlığında. Beyttürk İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Uğurcan Barman, projenin 900 konut 25 villadan oluştuğunu ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na 35 dakikalık mesafede yükseleceğini söyledi.
Yalova Bursa'da projeler üreten Beyttürk İnşaat, CNR Emlak Fuarı'nda; Yalova'da inşa ettiği Mia Thermal, Beytepe Yalova projeleri ve Bursa Orhangazi'de hayata geçirilecek olan yeni projesi ile yatırımcıların karşısına çıktı. Beyttürk İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Uğurcan Barman, projeleri ile ilgili bilgiler verdi. Bursa Orhangazi'de 900 konut 25 villadan oluşacak büyük bir proje hazırlığında olan Beyttürk İnşaat, projenin ön lansmanına Şubat 2017'de lansmanına ise Nisan 2017'de çıkmaya hazırlanıyor. Projenin lokasyon olarak çok değerli olduğunu söyleyen Beyttürk İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Uğurcan Barman, 'projemiz, yeni açılan Osmangazi Köprüsü ile birlikte, Sabiha Gökçen Havalimanı'na sadece 35 dakikalık bir mesafede. Lokasyon olarak çok cazip bir bölge' dedi.
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'nun (DEiK) Türk-Bahreyn İş Konseyi Başkanı ve Beyttürk İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Uğurcan Barman Bahreyn'de ekonomi ve yatırımların ele alındığı bir görüşme gerçekleştirdi. Muhammet Uğurcan Barman, önemli de bir müjde verdi.
Yalova emlak piyasasını ayakta tutan dinamiklerden birisi de şüphesiz Körfez ülkelerinden gelen yatırımcılar. Bundan 15 - 20 yıl önce bireysel hareket eden bu kesim için artık uluslararası güvenilirliği olan firmalarla diyalog ön plana çıkıyor.
İnşaat sektörünün yeni yıldızlarından Beyttürk İnşaat, 5 proje ile bine yakın konutun inşaatını sürdürüyorken, Yalova'ya Arapların ilgisini de arttırıyor.

YAZARLAR

Ayla Özer
315 YAZI0 YORUM
Bilge Özdemir
238 YAZI0 YORUM
Soner Keleş
26 YAZI0 YORUM
Av. Elifnaz Özer
13 YAZI0 YORUM