Bella Residence Projesi

Bella Residence Projesi; nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler..

0

İstanbul’ da 92 daireden oluşan Bella Residence projesi FT Yapı ve Alyon Yapı tarafından hayata geçirilen bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Proje de 1+1,2+1 ve 3+1 daireler var. Proje de dairelerin büyüklükleri 51 m2 ve 160 m2 şeklinde değişiyor.

Bella Residence Projesi kat planları, teslim tarihi, örnek daire ve sosyal alanlar

Proje de konut sahibi olacakların ilk dikkat ettikleri nokta evlerine girmeden önce resepsiyon hizmeti alabildikleri. Güvenliğin en üst seviyede tutulduğu proje de teslimler 2019 yılında planlanmış.  İstanbul Kağıthane’de hayata geçirilen proje bölgeye farklılık katacak. Değerinin çok daha altında satışa sunulan projeden konut sahibi alanların ise karlı bir yatırım gerçekleştirecekleri biliniyor.

Geleceğin yeni yaşam merkezinde yerinizi alarak sizde hayat konforunuzu daha fazla artırabilirsiniz.  Proje lokasyon konusunda da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış konumda. Hayatı hem hızlı hem de sakin yaşamak istiyorsanız mutlaka projeden konut sahibi olmanız tavsiye ediliyor.

Projenin sosyal donatılarında görebildiklerimiz ise;

  • Çocuk Oyun Parkı
  • Toplantı Salonu
  • Sauna
  • Fitness
  • Masa Tenisi

Bella Residence Projesi daire fiyatları ve satış seçenekleri

Proje de daire satışları başlamış ve projeden peşin fiyatla alımlarda %10 oranında bir indirim sağlanıyor. Yarısı peşin alımlarda ise %5 indirim söz konusu proje de aynı zamana 36 ay faizle vadeli satışlar söz konusu.

Bella Residence Projesi Nerede?
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin