Bakyapı “Prestij Gold”, “Prestij Park Bulvar” ve AVM projesini tanıttı

"Huzurlu Yaşam Alanları" sloganıyla yola çıkan Bakyapı tarafından Bursa'da hayata geçirilen "Prestij Gold", "Prestij Park Bulvar" ve "Bakyapı Prestij Optimum Alışveriş Merkezi" projelerinin tanıtımı yapıldı. 

0

“Huzurlu Yaşam Alanları” sloganıyla yola çıkan Bakyapı tarafından Bursa’da hayata geçirilen “Prestij Gold”, “Prestij Park Bulvar” ve “Bakyapı Prestij Optimum Alışveriş Merkezi” projelerinin tanıtımı yapıldı.

Bakyapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör, projeler nedeniyle düzenlendikleri lansmanda, Bursa Osmangazi’de 41 bin metrekare alanda Prestij Park Bulvar projesini inşa edeceklerini söyledi.

Bursa’da 2 yeni konut projesi

Arsanın yatırımın 110 milyon lira olduğunu anlatan Bakgör, “Proje, bin 100 konut ve 50 işyerinden oluşuyor. Ayrıca, Bursa Nilüfer Çamlıca’da 300 milyon liralık yatırım değeri olan donanım ve niteliği, yüksek standartla buluşturduğumuz Bakyapı Prestij Gold projesine de başladık. 252 konuttan oluşan proje dahil tüm projelerimizde örnek dairelerimiz satış ofislerimizde gezilebilir. Bu projede fiyatlar 300 bin lira bandında olacak.” dedi.

Bakgör, büyük metrekareli bu konutları akıllı ev konseptiyle donatacaklarını aktararak, tüm konutları beyaz eşyadan klimaya kadar tam donanımlı şekilde anahtar teslim vereceklerini dile getirdi.

“AVM’ye de başladık”

Yine Bursa’da 200 milyon lira değerinde Bakyapı Prestij Optimum alışveriş merkezine başladıklarını belirten Bakgör, “Yaklaşık 7 bin 500-800 civarında, bir toplu planlı, yaşam merkezi oluşacak, konut ağırlıklı. Bunun tam kalbinde de bir AVM projesi geliştirdik. 40 bin metrekare civarı kapalı alana sahip olacak. İmalat hızla devam ediyor. Kiralamalar başladı. Kısmet olursa 2019 Nisan ayında projelerimiz tamamlandığında 2019 Nisan ayına kadar 1 milyar 450 milyon liralık yatırımla, 300 tanesi ticari alan olmak üzere 4 bin 100 bağımsız bölümü Bursa’ya kazandırmış olacağız.” diye konuştu.

Veysel Bakgör, yapımına başlanan ve planlanan projelerle öncelikli olarak Bursa’da büyümeye odaklanacaklarını kaydederek, şöyle devam etti:

“Bursa Osmangazi’de hayata geçirdiğimiz projelerimizin inşaatı hızla devam ediyor. Prestij Optimum’u bu yılın sonunda, Prestij Hayat’ı 2019’u ortalarında teslim etmeyi planlıyoruz. İstanbul Beylikdüzü’nde yatırımcıya kısa sürede sağladığı yüzde 100’lük kazanç sağlayan İstanbul Prestij Park’ta da kalan son dairelerin satışı sürüyor.”

Vade farksız 84 ay taksit imkanı

Projelerini “Huzurlu Yaşam Alanları” sloganıyla yaptıklarını belirten Bakgör, “İnsan hayatına önem veren, üst düzey konfor sunan detaylar sunuyoruz. Projelerde özel güvenlik, otopark, peyzaj alanları, kadın erken kapalı yüzme havuzları, spor tesisleri gibi sosyal donatılar yer alıyor. Projelerimiz her geçen gün değerleniyor. Ayrıca, kampanyalarla tüm kesimleri ev sahibi yapmak için kararlı adımlar atıyoruz. Bu kapsamda projelerimizde 84 ay vade farksız taksit yapıyoruz.” ifadelerini kullandı.

“Mayıs’ta yeni kampanya başlatıyoruz”

Bakgör, Mayıs’tan itibaren yeni bir kampanya başlatacaklarını açıklayarak, şunları iletti:

“Yine bankalarla birlikte yapacağız. Çok ses getirecek. 84 ay 0 faiz kampanyası bitecek ve o başlayacak. 3 ayda 300 konut sattık bu kampanyayla. Bu gayet iyi bir oran. Sektör olarak üstümüze düşeni yapıyoruz. Bu yıl için pozitif düşünmek zorundayız. İşini iyi yapan, sadakatle çalışan kişileriz. Bu yüzden konutta şu an yaşanan sorunlarda bizim bir hatamız yok. Konut alıcıları çok bilinçlendi. Bunda bizim de katkımız olduğunu düşünüyorum. Müşteri haklarını biliyor. Neleri isteyeceklerini çok iyi biliyorlar.”

“Projelerin toplam değeri 1 milyar 450 milyon TL”

Cirolarının yüzde 5’inden fazlasının yabancılardan geldiğini dile getiren Bakgör, “Bunu yüzde 10’a çıkarmayı hedefliyoruz. 2017 yılı Nisan ayından itibaren sürdürdüğümüz inşaat çalışmalarıyla birlikte tüm projelerimiz tamamlandığında, 2019 yılı nisan ayı’na kadar 1 milyar 450 milyon TL’lik yatırımla, 300 adedi ticari alan olmak üzere 4 bin 100 adet bağımsız bölümü Bursa’mıza kazandırmış olacağız.” dedi.

 

 
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin