Avrupark Hayat’ta 42 ay ‘0 faiz’ fırsatı..

Avrupark Hayat'ta firma bünyesinde yapılan 42 ay 0 faizle taksitlendirme imkânı 30 kasım tarihine kadar devam edecek.

0

Bahçekent Hoşdere mevkiinde projelendirilen Avrupark Hayat projesi Emlak Konut GYO‘ya ait 42 bin metrekare büyüklüğündeki arsa üzerinde gelir paylaşımı usulüyle 700 milyon TL yatırım değeriyle Cihan İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 12 blokta 1095 konut ve 81 ticari alandan meydana gelecek olan proje 26 ekimde gerçekleştirilen basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtıldı.

Proje ile ilgili olarak bir açıklama yapan Cihan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Yavuz Pala; projelerinin sağlık, eğitim, sosyal yaşam, spor ve ulaşımla ilgili tüm alt yapının olduğu 8 bin 800 konutluk bir uydu kent içinde yeraldığını belirtti. İlk konut alıcısının yaptığı yatırımdan para kazanmasının çok önemli olduğunu söyleyen Pala; “konut satışında hem siz para kazanmalısınız hem de konut alıcısı para kazanmalı, bu nedenle en uygun fiyatları minimum kazançlarla sunuyoruz” dedi. Bölgede hayata geçirdikleri bir önceki projelerinde müşterilerinin büyük bir kısmının bankadan konut kredisi kullanmak istemediklerini gördüklerini söyleyen Ertuğrul Yavuz Pala o projede kendi bünyelerinde uyguladıkları yüzde 25 peşin 30 ay vadeli satışlarının büyük ilgi görmesi üzerine bu yeni projelerinde vadeyi daha da artırdıklarını ve kasım ayının sonuna kadar yüzde 25 peşin bakiye 42 ay vade farksız taksitlendirme avantajı sunduklarını söyledi.

Avrupark Hayat projesinde kat planları, teslim tarihi, fiyatlar ve ödeme koşulları

Teslimlerin 2020’nin ekim ayından itibaren başlaması planlanan projede 63 ile 174 metrekare arasında büyüklükleri değişen 1+1’den 4+1’e kadar kat planındaki dairelerde metrekare satış fiyatları 3 bin 200 liradan ve konutların satış fiyatları da 220 bin TL’den başlıyor.

Peşin alımlarda yüzde 5 indirim yapılan Avrupark Hayat projesinde 30 kasıma kadar devam edecek olan “Biz bize yeteriz” kampanyasıyla birlikte firma bünyesinde 42 ay vade farksız taksitlendirme fırsatı bulunuyor.

Avrupark Hayat projesinde sosyal alanlar ve projenin konumu

İçinde göletler, piknik ve spor alanlarının bulunduğu 160 bin metrekarelik şehir parkının hemen yanıbaşında yeralan projede; kapalı yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, buhar odaları, basketbol&voleybol sahası, mini futbol sahası, çocuk oyun alanları, kafe&restoran, alışveriş mağazaları, kapalı otopark ve 7/24 güvenlik bulunuyor.

20 bin konutluk yaşam alanı, ticari alanları, sağlık kompleksleri, eğitim kurumları ve geniş sosyal donatılarıyla kendi kendine yeten bir uydukent olarak ön plana çıkan bölgede projelendirilen Avrupark Hayat; TEM Otoyolu’na ve Bahçeşehir’e 5 dakikalık mesafede konumlanıyor.

Avrupark Hayat nerede?
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin