9 Şubat 2023 Perşembe
Ana SayfaEditörün SeçtikleriAvrupa Konutları Başakşehir'de yüzde 5 peşin, 60 ay '0 faiz'

Avrupa Konutları Başakşehir’de yüzde 5 peşin, 60 ay ‘0 faiz’

Konut teslimlerinin yaklaştığı Avrupa Konutları Başakşehir'de yüzde 5 peşin 60 ay vade farksız ev sahibi olma fırsatları başladı.

Avrupa Konutları Başakşehir konut projesinde yaklaşan konut teslimleri öncesi ev sahibi olmak isteyenlere avantajlı ödeme kolaylıkları sunulmaya başlandı.

Emlak Konut GYO’ya ait Başakşehir’deki 72 bin 706 metrekarelik arsa üzerinde gelir paylaşımı yöntemiyle Artaş İnşaat tarafından projelendirilerek hayata geçirilen Avrupa Konutları Başakşehir; büyüklükleri 124 ile 277 metrekare arasında değişen 2+1’den 5+1’e kadar farklı kat planlarında 941 konut ile 27 ticari üniteden meydana geliyor.

Avrupa Konutları Başakşehir’de satış fiyatları ve yeni devreye alınan ödeme planı

Konut fiyatlarının 623 bin TL’den başladığı projede teslimler yaklaşırken yeni başlatılan bir ödeme kolaylığı kampanyasıyla projeden ev sahibi olmak isteyenler yüzde 5 peşin, 60 ay vade farksız taksitlendirme ile kolay ev sahibi olabilecek.

Yeni başladıkları ödeme kolaylığı kampanyalarının gördüğü ilgiden memnun olduklarını açıklayan Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya; Emlak Konut güvencesiyle inşa ettikleri projenin; Başakşehir’in en büyük şehir parkı olan Kuzey Yakası, Kent Meydanı, Şehir Hastanesi, Kuzey Marmara otoyolu ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü, 3. havalimanı ve Metro gibi önemli yatırımların olduğu bölgede olduğunu söyleyerek Avrupa Konutları Başakşehir’den ev alanların kârlı bir yatırım gerçekleştireceklerini söyledi.

Avrupa Konutları Başakşehir’de sosyal donatı alanları

Projede 4 bin 500 metrekarelik bir alan süs havuzlarına ayrıldı. 2’si kadınlara & 2’si erkeklere özel olmak üzere 4 yüzme havuzunun olduğu projede ayrıca çocuklar için de 4 havuz bulunuyor. Sosyal donatılar arasında 4 fitness salonu, 4 Türk hamamı, 4 sauna ve 4 tane de buhar odası bulunuyor. Projenin hemen yanı başında bulunan parkta da futbol sahası, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu, yürüyüş yolları ve dinlenme alanları bulunuyor.

Avrupa Konutları Başakşehir nerede?

RELATED ARTICLES

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Ayla Özer
342 YAZI