“Avcılar’a kadın elinin değdiği modern proje”

Metraco Başkan Yardımcısı Mürşide Okçu, Mars 19 projesinde tüm iç mimarların kadınlardan seçildiğini belirterek, kendisinin de katkılarıyla "kadın eli"nin değdiği bir proje hayata geçirdiklerini söyledi.

0

Metraco İthalat İhracat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mürşide Okcu, Mars 19 projesinde tüm iç mimarların kadınlardan seçildiğini belirterek, kendisinin de katkılarıyla “kadın eli”nin değdiği bir proje hayata geçirdiklerini söyledi.

Avcılar Üniversite Mahallesi Firuzköy Caddesi Cemil Meriç Sokak’ta yer alan 11 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde Metraco İthalat İhracat A.Ş. tarafından 130 milyon TL yatırım bedeliyle inşa edilen Mars 19 Apartments projesinin lansmanı yapıldı.

Okcu, lansmanın ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, tekstil alanında hizmet veren 30 yıllık firma olduklarını ve ilk kez bir konut projesi hayata geçirdiklerini ifade etti.

“Yaşam 2019’da başlayacak”

Avcılar’ın böyle bir projeye ihtiyacı olduğunu düşündüklerinden dolayı bu işe giriştiklerini anlatan Okcu, “Yeni bir yaşam biçimi sunan, modern bir proje. Mars 19’da yaşam 2019 başı gibi olacak. Kapı numaramız da 19. O yüzden bu ismi verdik. İnşallah Mars 20 ve 21’ler de gelir.” dedi.

Okcu, daha modern, yaşanabilir evler üretmeyi hedeflediklerini aktararak, “148 daireli Mars 19 projesini yapıyoruz. Yüzde 50’sini tamamladık. Bayan gözüyle bu işe girdik. Bayan olarak elimden geldiğince ben de bu projeye katkı sunmaya çalıştım. İç mimarlarımızın tamamını bayanlardan seçtik. Onların isteklerine göre projeyi şekillendiriyoruz. Yani kadın elinin değdiği bir proje oldu.” diye konuştu.

“Birinci sınıf ürünler kullanıldı”

Teslimlerin yıl sonuna doğru yapılacağını dile getiren Okcu, “Daha da öne çekmeye çalışıyoruz. Arsa bizim olduğu için maliyet biraz düşük. Malzeme alımları yapıldı. Hepsi sırası geldikçe kullanılıyor. Tüm markalar belli. Örnek daire üzerinde görülen her şey aynı markalardan, birinci sınıf olarak kullanılıyor.” şeklinde konuştu.

Mürşide Okcu, projede kampanyalar da düzenlediklerini belirterek, “İnternet sitemizden bunu takip edebilirler. Projelerimiz devam edecek. Bir takım arazi ve gayrimenkullerimiz var. Ön çalışmaları başladı. Bunlar üzerinde yeni projeler yapacağız. İstanbul ve başka şehirlerde de projeler yapacağız. Gayrimenkul sektöründe ailelerin yaşayabileceği, modern siteler üretmek olacak.” ifadelerini kullandı.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin