Aşçıoğlu’ndan Zeytinburnu’nda yeni proje.. “Selenium Park”

0

Selenium markalı nitelikli konut projeleri hayata geçiren Aşçıoğlu‘nun Zeytinburnu Kazlıçeşme’de geliştirdiği yeni projesi Selenium Park‘ta ilk fiyat ve öncelikli seçim hakkı için ön talepler toplanmaya başladı.

Marmaray’a yürüme mesafesinde ve 32 dönüm büyüklüğündeki parka komşu konumda olan proje brüt alanları 112 ile 272 metrekare arasında değişen 2+1’den 5,5+1 bahçe dubleksine kadar farklı kat planlarında 196 konuttan meydana geliyor.

Avrasya Tüneli ve D-100 karayoluna yakınlığı ile dikkat çeken, ayrıca yürüme mesafesinde 4 hastane ve 3 üniversite bulunan projenin sosyal alanları arasında gün ışığı alan kapalı havuz, özel sinema odası, fitness, sauna, buhar odası, masaj odası, çocuk oyun odası, yürüyüş ve koşu parkurları gibi donatılar bulunuyor.

Selenium Park’ın ön talep dönemini değerlendiren Aşçıoğlu Yönetim Kurulu Başkan Vekili İrfan Aşçıoğlu şunları söyledi:

“Ataköy bölgesinde hayata geçirdiğimiz 3 projedeki, yaklaşık 1.100 bağımsız bölümün tesliminden sonra, Aşçıoğlu vizyonu ile Zeytinburnu bölgesinin en özel arazilerinden birinde Selenium yaşam kalitesini hayata geçirecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tarihi kara surları ve park manzaralı Selenium Park’ta geçmiş ile geleceğin buluşmasına şahitlik edeceğiz. Modern mimarinin, yatay mimari konsepti ile buluşacağı bu özel proje sadece 196 aileye ev sahipliği yapacak. 3 ve 4 katlı bloklarla geliştirdiğimiz Selenium Park’ın ön talep döneminde, Selenium kalitesinde bir yaşamın dışında öncelikli seçim, ayrıcalıklı fiyat ve ödeme planı avantajı sunacağız.’’

Aşçıoğlu Yönetim Kurulu Başkan Vekili İrfan Aşçıoğlu
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin