Arsada “sat pişman ol” dönemi

Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, hayatının en ucuz arsa dönemini yaşadığını belirterek, "Arsa fiyatında sat pişman ol döneminde bulunuyoruz." dedi. 

0

Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, hayatının en ucuz arsa dönemini yaşadığını belirterek, “Arsa fiyatında sat pişman ol döneminde bulunuyoruz.” dedi.

Timur, gayrimenkul sektöründeki arsa fiyatları hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Konut sektörüne girdiğinden bu yana hayatındaki en ucuz arsa dönemini yaşadığını anlatan Timur, bu dönemi, ‘sat-pişman ol’ dönemi olarak yorumladığını belirtti.

“Konut almanın tam zamanı”

Sektöre ve Nef’e dair gelişmelerin paylaşıldığı toplantıda konuşan Timur, “Şu an Nef olarak dört projemiz satışta. Projelerimiz belli bir noktaya geldikten sonra genelde başka bir projeye başlıyoruz. Kaynak anlamında sadece bireylerin değil kurumların da bu yönde ihtiyaçları oluyor. Dolayısıyla kimisi de arsasını satarak bu kaynak oluşturma ihtiyacını gideriyor” diye konuştu.

Timur, konut fiyatlarını da değerlendirerek, “Özellikle yabancı yatırımcılar dikkate alındığında konut fiyatlarının dolar bazında hiç bu kadar ucuz olmamıştı. Şu anda konut almak için tam zamanı. İndirimler, kampanyalar var. Konut alıcısı bu dönemi mutlaka iyi değerlendirmeli.” şeklinde konuştu.

 
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin