ANT Yapı Antwell Life Care Residence Projesi

ANT Yapı Antwell Life Care Residence Projesi; nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler..

0

Yurtiçinde ve de yurtdışında birçok projeye imza atan firma yeni konseptiyle birlikte zengin donatıları da yapacak. Antwell yatırımcılar için sağlık ihtiyaçlarını da karşılayacak şekilde tasarlanmış. Dünyanın pek çok ülkesinde bu tarz konsepte sahip olan yaşam alanları var. Ancak proje Türkiye’de bir ilk olma özelliğine sahip. Ant yapının yeni projesi Çamlıca’ya da katma değer katacak olan bir proje. Projenin mimarisi ise YENİ MİMARİ olarak belirlenmiş.

ANT Yapı Antwell Life Care Residence Projesi kat planları, teslim tarihi, örnek daire ve sosyal alanlar

Değişen hayat standartlarına uyum sağlayacak olan proje de esnek yaşam konforu da değerlendirilmiş. Her türlü kaza en aza indirilmiş ve gerekli olan mekan donanımı tasarlanmış.

Firma 9 milyon m2 büyüklüğünde 10 milyar dolarlık 100 farklı projeye imza atmış. Proje de sağlık ihtiyaçları ön planda fakat bu demek değil ki projeden başkaları da faydalanamayacak. Projede konfor güvenlik ve teknolojik alt yapı eksiksiz bir şekilde düşünülmüş. Sağlık birimleri Antwell sakinlerinin sağlık ihtiyacını karşılayabilecek donatıya sahip olacak

Türkiye’de sağlık yönünden kalitenin ne şekilde olduğunu bilmeyenler yoktur. Dolayısıyla oturduğunuz yerde bir sağlık kurumunun olması demek büyük bir avantaj demek olacaktır. Çamlıca’nın eteklerinde hayata geçirilecek olan proje aynı zamanda Türkiye içinde örnek projelerden birisi olarak biliniyor. Ortak hobi alanları, sosyal alanlar ve eğitmen desteği alabilecekleri spor tesisleri bulunuyor.

ANT Yapı Antwell Life Care Residence Projesi daire fiyatları ve satış seçenekleri

Projede fiyat ve ödeme konusunda herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

ANT Yapı Antwell Life Care Residence Projesi Nerede?
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin