5 Haziran 2024 Çarşamba
Ana SayfaKonut ProjeleriAlternatif Life'ta son dairelere özel kampanya

Alternatif Life’ta son dairelere özel kampanya

Atlantik Life projesinde son dairelere özel kampanyayla 2016 yılına nokta konuluyor. Alternatif Life evlerinde 0,69 faiz oranıyla 120 aya kadar kredilendirme olanağı sağlanırken ayrıca peşinatı teslimde ödeme imkanı sunuluyor. Pendik lokasyonundaki emlak projeleriyle ilgili haberlerimizi sürdürüyoruz. 

Atlantik Life projesi özellikleri
Atlantik Life kapsamında, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1  67 metrekare ile 223 metrekare aralığında değişiklik gösteren büyüklükte daireler yer alıyor. Dairelerin fiyatları 237 bin TL'den başlayan fiyatlarla yeni alıcılarını bekliyor.
Pendik Kurtköy’de  Atlantik Yapı tarafından lüks yaşama kapının aralandığı Atlantik Life projesinde anahtar teslimlerinin Nisan 2017’de gerçekleştirilmesi öngörülüyor.

Atlantik Life'ın sosyal alanları
150 milyon TL'ye mal olan Atlantik Life projesinde; çocuk oyun alanları, güneşlenme terası, açık ve kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, deniz manzarası, güvenlik, süs havuzu ve yürüyüş parkuru gibi alanlar yer alıyor.

Atlantik Life'ın lokasyonu
Anadolu yakasında ulaşım ağlarına avantajlı ve yakın bir bölgede konumlanan Atlantik Life lokasyonuyla dikkat çekiyor,  Uluslararası Sabiha Gökçen Havalimanına 1,5 kilometre, D-100 Karayoluna 2 kilometre, Tem otoyoluna 3 kilometre, Yüksek Hızlı Tren’e 2,5 kilometre, İstanbul Deniz Otobüslerine 3,5 kilometre ve Metro’ya 700 metrelik bir mesafede bulunuyor. 

İletişim
Telefon: 444 76 61
WEB: www.atlantiklife.com

Nasıl gidilir?

PROJE BİLGİ FORMU

Burak Öz
Burak Öz
İstanbul Matbaa Meslek Lisesi, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Fotoğraf Bölümü önlisans, Selçuk Üniversitesi Gazetecilik lisans, Marmara Üniversitesi Genel Gazetecilik yüksek lisans mezunu. 1990'larda öldürülen gazetecileri konu alan yüksek lisans tez çalışması var. Bugüne kadar Hürriyet (staj), BirGün, Karşı gazetelerinde ve çeşitli internet sitelerinde yüzlerce haberi imzalı ve imzasız şekilde yer aldı. Sarı Basın Kartı taşıma hakkını yaklaşık 10 yıl önce kazandı. Orta düzey İngilizce, 10 parmak F klavye, Photoshop bilgisine sahip.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI