Ana Sayfa Etiketler Emlak haberleri

Etiket: emlak haberleri

Geçen sene yabancı yatırımcılar 22 bin 234 konut için 4.6 milyar dolar ödedi.
Türkiye 2017 yılında ortalama yüzde 11.2 artış oranıyla dünyada konut fiyatlarının en çok artış gösterdiği 5. ülke oldu.
2017 yılını konut satışlarında rekorla kapatan emlak sektörü 2018 yılının ilk 2 ayında ihtiyatlı hareket etti.
MiaVita Beytepe Projesi, 22 Nisan’da gerçekleştireceği lansman ile yaşam standartlarını zirveye taşımaya hazırlanıyor.
Ankara'daki Mebuskent projesinde aile başına 25 ağaç düşecek.
Düşük faizle konut kredisine imkan tanıyan kampanyalar son dönemde yurttaşların en çok satılan 1+1 daire tipi yerine daha geniş daireleri almayı tercih etmelerine neden oldu.
Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, Excellence Koşuyolu projesi lansman toplantısı sonrası Emlakdream.com'a konuştu. Elmas, 2017'de 1 milyar TL ciro hedeflediklerini belirterek, bu yıl 8 projeyi hayata geçireceklerini açıkladı.
Emlak Konut'un rekor kıran Güçlü Bir Türkiye İçin Birlik Vakti kampanyası kapsamında yer alan Niğde Emlak Konutları nitelikli yapısı, uygun ödeme imkanlarıyla yatırımcıların ilgisini çekiyor.
İstanbul'da satılık konutların ortalama metrekare fiyatı son bir yılda yüzde 22 artarak 4 bin 491 TL'yi buldu. Kiralık konutlarda ise değişim olmadı,
Niğde Emlak Konutları'ndaki daireler 20 yıl taksitli konut kampanyası ile yüzde 5 peşin, 60 ay sıfır faiz, 120 ay yüzde 0,45 ve 240 ayda 0,79 faizli ödeme seçenekleriyle yeni sahiplerini bekliyor.
Emlak Konut'un 20 yıl vadeyle konut kampanyası, Nevşehir Emlak Konutlarını da kapsıyor.
EVA Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Cansel Turgut Yazıcı ipotekli konut satışlarındaki azalışa dikkat çekti.
Nazmi Durbakayım, inşaatta bu yıl bir buçuk milyona yakın konut satışı beklediklerini söyledi.
Atlantik Life'da son dairelere özel kampanya ile 2016 yılına nokta konuluyor.
KentPlus Kadıköye evleri şehrin her yerine ulaşım kolaylığı nedeniyle ilgi çekiyor
Emlakta yıl sonu firsatları için firmalar düğmeye bastı. Ondörtüç Pendik'te cavip kampanya...
Be-ma İnşaat tarafından hayata geçirilen Göl Panorama Evleri altında bulunan 40 adet cadde dükkanları emlak konut tarafından açık artırma usulü ile ihale edilecek. Kullanım şekli ve metrekaresi değişen dükkanlar için ön talepler en geç 16.04.2016 tarihi saat 12:00'a kadar alınacak.
DKY İnşaat tarafından hayata geçirilen Lokumevler projesi %70'e varan yeşil alan yüzdesi ile ön plana çıkıyor. 6 normal blok, 1 rezidans bloğu, sosyal tesis, havuz ve ticari alanlardan oluşan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor.Projede 0 peşinat ve 0 faiz ile daire alınabiliyor
Özak GYO, Yenigün İnşaat ve Ziylan Gayrimenkul ortaklığı tarafından Marmara Denizi kıyısında inşaa edilen Büyükyalı projesi 4.2 milyar lira hasılat paylaşımı bedeline sahip. Konut, rezidans, ofis, otel ve ticari alanların bulunduğu projenin 2019 yılında teslim edilmesi planlanıyor.
İstanbul Başakşehir'de 361 konut ve 56 ticari üniteden oluşan Vadiyaka projesi Fuzul Yapı İnşaat tarafından yapılmakta. 2+1, 3+1 ve 4+1 tipi dairelerden meydana gelen Vadiyaka, bölgenin ilk ve tek alışveriş merkezi olan Olimpa AVM’ye ve Başakşehir’in yeni kent meydanına yakınlığı ile öne çıkıyor.

YAZARLAR

Ayla Özer
62 YAZI