Akzirve, Strada’yı söz verdiği gibi zamanında teslim etti..

Akzirve Gayrimenkul’ün Bahçeşehir’de hayata geçirdiği, tamamı 2 bin 500 konuttan oluşacak Strada projesinin 1. etabında yer alan 747 konutun teslimlerine başlandı.

0

11 kasım 2016 tarihinde gerçekleştirilen basın toplantısıyla satışa sunulan Strada projesinin ilk etabında konut teslimleri söz verildiği gibi mart 2018’de başladı.

Basın mensuplarına verilen iftar yemeğinde proje ile ilgili açıklamalarda bulunan Akzirve Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Müftüoğlu, projenin ilk etabındaki 747 konutun şu ana kadar 120’sinin teslimlerinin yapıldığını, kalan diğer konutların teslimlerinin de 2 ay içinde yapılacağını söyledi.

Strada’da birinci sınıf malzemeler kullanıldı

Projenin inşaat ve kullanılan malzemeler kalitesinin yüksek olduğunun altını çizen Müftüoğlu, ünlü markaların birinci sınıf kalitedeki malzemelerini tercih ettiklerini, mutfakta İntema, seramiklerde Seranit, vitrifiyeler Vitra, kapılarda Kale kapı, ankastreler de  Siemens ürünleri kullandıklarını belirtti.

İkinci etapta satışların yarısı tamamlandı

Projenin ikinci etabı olan Strada Plus’ta konut teslimlerinin önümüzdeki yıl yapılacağı açıklamasını yapan Müftüoğlu, halihazırda bu etaptaki konutların yüzde 50’sinin satışının tamamlandığını ifade etti.

Projede yüzde 300’e varan oranlarda prim getirisi bekleniyor

Strada’nın ilk satışa sunulduğu tarihte, birinci etabın teslimlere kadar yüzde 100 kazandıracağını söylediklerini hatırlatan Müftüoğlu, projeden ilk konut alanların bugün itibarıyla yüzde 102 prim getirisi elde ettiğini, 5 aralık 2017’de satışların başladığı Strada Plus’tan ilk konut alanların yüzde 70 kazandığını dile getirerek projenin tamamen bitirildiğinde ilk konut alanların yüzde 300’e yakın oranlarda prim getirisi elde etmelerinin söz konusu olacağını kaydetti.

“Strada ile burada bir yaşam sunuyoruz”

Müşteri profillerinin beyaz yakalı ve kültür seviyesi yüksek ailelerden oluştuğunun belirten Müftüoğlu, burada sadece bir konut vaat etmediklerini, konsept bir proje olan Strada ile bir yaşam alanı sunduklarını söyledi. Projenin alışveriş merkezi olacak Strada Cadde’de her kesime hitap edecek alışverişe, gastromomiye yönelik alanlar olacağını ve özellikle çocuklara çok güzel bir sürprizlerinin olacağını aktardı.

Müftüoğlu, projeden konut alanların yüzde 90’ının oturum amaçlı olarak alım yaptığını ve burada yaşayacaklarını açıkladı.

Ortalama metrekare satış fiyatları 7 bin lira seviyelerinde bulunuyor

Projede ortalama metrekare satış fiyatlarının 7 bin lira olduğunu belirten Müftüoğlu, 1+1’lerin 500 bin ile 640 bin, 2+1’lerin 700 ile 750 bin lira arası ve 3+1’lerin de 900 bin lira seviyelerinde fiyatlarla satıldığını söyledi.

Projede 120 aya varan vadelerde ödeme planları oluşturulabiliyor.

Zeytinburnu Projesi bu yıl start verecek

Müftüoğlu, Akzirve Gayrimenkul’ün Strada projesinde 1 milyar 800 milyon liralık yatırım  yaptıklarını, Zeytinburnu Ambarlar bölgesinde geliştirdikleri yeni projelerini bu yıl içinde satışa çıkaracaklarını, iki projede toplamda 6 milyar liralık yatırım söz konusu olduğu bilgisini paylaştı.

 
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin