Ağaoğlu’na servet transferi yaptıran proje: Çekmeköy Park

0

6 ekim cuma günü gerçekleştirilen basın toplantısıyla lansman satışlarına sunulan Çekmeköy Park projesinde çok iddialı olduklarını söyleyen Ali Ağaoğlu bir haftada 150'den fazla daire sattıkları belirterek "biz bu projeyi bir ayda bitiririz" dedi.

Ağaoğlu'nun 46 bin 772 metrekare büyüklüğündeki kendi arsası üzerine 1 milyar liradan fazla yatırım değeriyle hayata geçireceği Çekmeköy Park projesinde 15 katlı 13 blokta 738 konut ve 30 bin metrekarelik bir alan üzerinde AVM inşa edilecek. Projede lansmana özel tam yüzde 25 indirim ve üzerine peşin alımlarda da yüzde 15 daha iskonto ile birlikte projede metrekare satış fiyatlarının 4 bin 800 Liralara kadar indiğini ve arsa fiyatına ev sattıklarını söyleyen Ali Ağaoğlu "Bu kampanyaya bir isim vermek gerekse Ağaoğlu servet transferi yapıyor" derler dedi.

Çekmeköy Park'ta büyüklükleri 80 ile 249 metrekare arasında değişen ve 1+1'den 4+1'e kadar kat planlarının olduğu dairelerde peşin alımlarda satış fiyatları 387 bin TL'den başlıyor. Konut teslimlerinin 2020'nin son çeyreğinde yapılacağı projeden vadeli yatırım yapmak isteyenler yüzde 10 peşin verdikten sonra peşinattan kalan yüzde 15 için 18 ay sonra bir ödeme daha yapıyor. Yüzde 75'lik bakiye için 120 ay uygun vade oranlarıyla banka kredisi kullanılıyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin