Ana Sayfa Etiketler Ali Ağaoğlu

Etiket: Ali Ağaoğlu

2018 yılı içinde 1 milyar liralık enerji yatırımı planlayan Ağaoğlu; 2020 yılına kadar 5 milyar liralık yatırımı tamamlamayı hedefliyor.
Ağaoğlu Çekmeköy Park projesi 6 ekim 2017 tarihinde gerçekleştirilen basın toplantısıyla kamuoyuna ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından lansmana özel yüzde 25 indirimle peşin alımlarda uygulanan yüzde 15 iskontoyla birlikte 387 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Ali Ağaoğlu'nun Çekmeköy'deki bugünkü değeriyle 650 milyonluk değere sahip olduğunu söylediği 46 bin 772 metrekare...
Finalde karşılaştıkları İngiltere'yi 2-1 yenerek Avrupa Ampute Futbol Şampiyonluğunu kazanan Türkiye Milli Ampute Futbol Takımı oyuncularına Çekmeköy Park projesinden söz verdiği dairelerin teslim töreninde konuşan Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu; “Ağaoğlu Grubu olarak biz bu tür başarılara hiçbir zaman duyarsız kalmadık. Daha önce destekledik, bugün destekliyoruz, yarın...
Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun yeni projesi Çekmeköy Park'ta çok iddialı olduğunu söyleyen Ali Ağaoğlu yatırımcılar için fiyatların çok uygun olduğunu “Bu kampanyaya bir isim vermek gerekse Ağaoğlu servet transferi yapıyor” derler sözleriyle açıkladı.
6 ekimde gerçekleştirilen basın toplantısıyla lansman satışlarına sunulan Çekmeköy Park projesine çok güvenen Ali Ağaoğlu basın toplantısında "bu projeyi 1 ayda satarız" diyerek iddiasını ortaya koydu.
Ali Ağaoğlu'nun 1 ayda tamamını satarım dediği iddialı projesi Çekmeköy Park'ta 4 bin 800 TL'den başlayan metrekare fiyatlarıyla lansman satışları başladı.
Çekmeköy Park projesini basına tanıtan Ali Ağaoğlu, proje hakkında bilgiler vererek, Türkiye'nin ekonomisi için kendi karlarından fedakarlık ettiklerini söyledi.
Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun yeni projesi Çekmeköy Park'ta çok iddialı olduğunu söyleyen Ali Ağaoğlu yatırımcılar için fiyatların çok uygun olduğunu “Bu kampanyaya bir isim vermek gerekse Ağaoğlu servet transferi yapıyor” derler sözleriyle açıkladı.
Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu; Avrupa Şampiyonu olarak ülkemize büyük gurur yaşatan Ampute Milli Takım oyuncularına yeni projeleri Çekmeköy Park'tan birer daire hediye etti.
6 ekimde Çekmeköy Park projelerinin lansman toplantısında konuşan Ali Ağaoğlu enerji ve turizmde büyüyeceklerini açıkladı.
Çekmeköy Park projesini basına tanıtan Ali Ağaoğlu, proje hakkında bilgiler vererek, Türkiye'nin ekonomisi için kendi karlarından fedakarlık ettiklerini söyledi.
Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun Çekmeköy Park projesisin tanıtımı için Çekmeköy Park projesinin satış ofisinde gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan Ali Ağaoğlu ve Ağaoğlu Şirketler Grubu Murahhas Azası – Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Rahvalı proje ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Çekmeköy'de hayata geçirilecek Ağaoğlu'nun yeni projesi Ağaoğlu Çekmeköy Park'ta 6 ekimde düzenlenecek basın toplantısıyla lansman satışlarına başlayacak.
15 Temmuz darbe girişiminin ardından inşaat sektörünü ayakta tutmak için getirilen 10 puanlık KDV indirimi Eylül'de sona eriyor. İnşaat sektörü, eylülde sona erecek 10 puanlık KDV indiriminde sürenin uzatılmasını, ardından da yüzde 8’lik oranın kalıcı hale getirilmesini istiyor.
Kamuoyu, ‘’iş insanları politik görüş ve özel hayatı paylaşmasın’’ diyor. The Brand Age Dergisi ve Xsights Araştırma şirketi iş birliğinde gerçekleşen “İş İnsanları İtibar Araştırması” sonuçları yayımlandı. Araştırma sonuçlarına göre itibar değeri en yüksek isimler; Rahmi Koç (%38), Güler Sabancı...
Ramazan Bayramı'nda jet ski kullanırken talihsiz bir kaza geçirerek 2 kaburgasını kıran ünlü işadamı Ali Ağaoğlu tedavi için gittiği İstanbul'dan Bodrum'a geri dönerek tatiline kaldığı yerden devam etmeye başladı.
Jet ski kullanırken talihsiz bir kaza geçiren ünlü işadamı Ali Ağaoğlu'nun 2 kaburgası kırıldı..
Ali Ağaoğlu Maslak Cadde 1453'te iftar yemeği verdi.
Ağaoğlu Şirketler Grubu'na ait Uludağ'daki Ağaoğlu My Resort Otel'in kaçak olduğu belirtilen 8 bin 500 metrekarelik bölümünün yıkımına başlandı.
Ali Ağaoğlu inşaat sektörüne ilişkin yeni düzenlemeler konusunda, “Getirilen teşviklerin ve vatandaşlık hakkı gibi düzenlemelerin gayrimenkul sektörüne ve ekonomimize çok olumlu katkısı olacak." diye konuştu.

YAZARLAR

Ayla Özer
95 YAZI0 YORUM
Bilge Özdemir
122 YAZI0 YORUM
Soner Keleş
14 YAZI0 YORUM