Ağaoğlu, Finans Merkezi projesindeki rezidans bloğunu satışa çıkardı

0

Ağaoğlu tarafından hayata geçirilen ve İstanbul Finans Merkezindeki tek konut projesi olan rezidans bloğu satışa çıktı.

İstanbul Finans Merkezi’nde 115 bin metrekarelik arsaya inşa edilen proje toplamda 1448 bağımsız bölümden oluşuyor. Projede 319 konut, 977 adet ofis ve 152 ticari alan bulunuyor.

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi Özel Proje ve Rekreasyon Alanı yapım işini de üstlenen Ağaoğlu, Finans Merkezinde yer alan tek konut bloğu da satışa çıkardı. Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa edilen projede daire teslimleri 30 ay sonra yapılacak. Projede stüdyo, 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri bulunuyor.

Lansmana özel yüzde 15 indirim

Ağaoğlu Finans Merkezi rezidans projesindeki 6 ofis bloğu toplu olarak satılması planlanırken residence etabındaki konutlarda  lansmana özel yüzde 15 indirim yapılıyor.

Projedeki daireler 714 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede 52 metrekare büyüklüğünde yalnızca tek stüdyo daire bulunuyor.

Ağaoğlu’nun projesinin de bulunduğu İstanbul Finans Merkezi ulaşım bakımında oldukça avantajlı bir konumda bulunuyor. Metroya direkt bağlantı bulunan proje ayrıca bağlantı yollarının tam kesişiminde noktasında yer alıyor.

İstanbul Finans Merkezi

İstanbul Finans Merkezi projesi, Türkiye’nin finans kurum ve kuruluşlarının tek yerde toplanması amacıyla hayata geçirildi. Merkezde, Merkez Bankası, SPK, BDDK ve bankaların merkezleri bulunuyor.

Ağaoğlu’nun ofis bloklarından oluşan bölüm ise projedeki tek konut alanı olarak öne çıkıyor.

 

 
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin