Ağaoğlu Çekmeköy Park Projesi

Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun Çekmeköy'deki yeni konut projesi Ağaoğlu Çekmeköy Park'ta satışlar başladı.

0

Ağaoğlu Çekmeköy Park projesi 6 ekim 2017 tarihinde gerçekleştirilen basın toplantısıyla kamuoyuna ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından lansmana özel yüzde 25 indirimle peşin alımlarda uygulanan yüzde 15 iskontoyla birlikte 387 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Ali Ağaoğlu’nun Çekmeköy’deki bugünkü değeriyle 650 milyonluk değere sahip olduğunu söylediği 46 bin 772 metrekare büyüklüğündeki arsası üzerinde yaklaşık 400 milyon TL inşaat masrafının da ilave edilmesiyle 1 milyar 050 milyon TL yatırım değeriyle projelendirdiği Çekmeköy Park’ta 738 konut ve 30 bin metrekarelik alan üzerinde ticari mağazalardan meydana gelecek olan bir AVM inşa edilecek.

Ağaoğlu Çekmeköy Park’ta kat planları ve sosyal donatı alanları

Projede 3 farklı tipte 15’er katlı toplam 13 blokta büyüklükleri 80 ile 249 metrekare arasında değişen 1+1’den 4+1’e kadar farklı tip ve büyüklükte 738 konut olacak. Konut teslimlerinin 36 ay sonra 2020’nin ekim ayında başlaması planlanıyor.

Bütün ünlü markaların  ve kafe & restoranların yer aldığı alışveriş merkeziyle bölgede yaşayanlara ve projede yaşayanlara keyifli bir yaşam ortamı sunacak Çekmeköy Park’ta sosyal donatı alanları olarak hem açık hem kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, spa, fitness salonu, çocuklar için oyun alanları, basketbol ve voleybol sahaları, tenis kortu, 7/24 güvenlik ve kapalı otopark alanları bulunuyor. Şile yoluna 450 metre cephesi olan projede 50 metrelik bir yeşil alan kuşağı olacak.

Ağaoğlu Çekmeköy Park’ta lansmana özel fiyatlar, ödeme planları ve projenin prim potansiyeli

Ali Ağaoğlu’nun “arsa fiyatına daire satıyoruz” dediği projede lansmana özel yüzde 25 ve peşin alımlarda uygulanacak yüzde 15 indirimle birlikte metrekare satış fiyatları 4 bin 800 Liradan ve konutların satış fiyatları da 387 bin TL’den başlıyor.

Projeden ev sahibi olmak isteyenler; yüzde 10 peşin verdikten sonra 18 ay sonra yüzde 15 bir ödeme daha yapıyor. Kalan yüzde 75 bakiye için 120 aya kadar uygun vade farkı oranlarıyla konut kredisi kullanabilecek.

Maslak 1453 projesinde topraktan yatırım yapanların konut teslimlerinde ilk fiyata göre yüzde 250 oranında bir artış yakaladığını söyleyen Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu bu projeye baştan yatırım yapanların çok daha fazla kâr edeceğini söyledi.

 

 
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin