7 Renk Selçuklu projesi

7 Renk Selçuklu projesi; nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler..

0

İttifak Holding’in gayrimenkul projeleri geliştiren ve pazarlayan şirketi Seha Yapı; inşaatı devam eden Konya’daki Seha Kanyonpark Evleri ve Zermeram projesi ile İstanbul’da dörtlü konsorsiyum halinde projelendirilen 3. İstanbul projesinden sonra yine Konya’nın Selçuklu ilçesinde hayata geçireceği yeni bir projeye başlıyor.

30 nisana kadar devam edecek olan ön talep toplama sürecindeki Seha Yapı’nın yeni projesi 7 Renk Selçuklu; 19 – 22 nisan tarihleri arasında ikinci kez kapılarını ziyaretçilerine açacak olan Konya Gayrimenkul Fuarı’nda diğer projelerle birlikte yatırımcılara tanıtılacak.

Fuar öncesi bir açıklama yapan Seha Yapı Genel Müdürü İskender Uslu fuar boyunca ön talep toplayacakları 7 Renk Selçuklu projelerinde nisan ayı sonu itibarıyla satışa çıkacaklarını açıklayarak ön talep sürecinde form doldurup kendilerine ulaşan müşterilerinin hem lansman öncesi avantajlı fiyatlardan hem de öncelikli daire seçme ayrıcalığından faydalanacaklarını söyledi.

Proje ile ilgili kat planları, teslim tarihi, satış fiyatları, ödeme planları, sosyal alanlar gibi bilgiler önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin