20 Mayıs 2024 Pazartesi
Ana SayfaKonut Projeleri3S Firuze Konakları temelinde Kale Kilit prestiji var

3S Firuze Konakları temelinde Kale Kilit prestiji var

İstanbul Avcılar'da 3S Kale Holding tarafından inşa edilen 3S Firuze Konakları'nın arka planında Türkiye'nin en köklü kuruluşlarından birinin prestiji yer alıyor. Çünkü 3S Firuze Konakları'nı hayat geçiren 3S Kale Holding Türkiye’nin önde gelen markalarından Kale Kilit’in attığı temeller üzerinde yükseliyor. 3S Kale Holding yönetimi bunu, "Faaliyet gösterdiğimiz gayrimenkul ve enerji sektörlerinde, güçlü ve köklü geçmişimizden gelen güvenilir olma ve yüksek kalite anlayışını yansıtmaktan gurur duyuyoruz." şeklinde deklare ediyor. 

Güvenilir markanın son projesi 3S Firuze Konakları hayallerinin evinde yaşamak isteyenlere, muhteşem göl manzarasını 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleriyle sunuyor. 
Avcılar'ın en seçkin projesi olarak dikkat çeken 3S Firuze Konakları'nda Küçükçekmece Gölü’nün keyifli manzarası ve kısmi deniz manzarası bulunuyor. Profesyonel site yönetimi, temizlik, çevre bakımı ve teknik servis gibi hizmetlerle kontrolünüz altında bir yaşam sunacak. Meydanlar, buluşma ve paylaşım alanları, çocuk oyun alanları, su öğeleri, üst bahçenin iki yakasını birleştiren yaya köprüsü, seyir terasından oluşan 19 bin metrekarelik rekreasyon alanına sahip. 1+1 evler için 1 araçlık; 2+1, 3+1, 4+1 evler için 2 araçlık kapalı otopark imkanı bulunuyor.

3S Firuze Konakları'nda teslimler 2018 yıl sonunda gerçekleştirilecek. 45 dükkan hizmet vereceği projede, 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sıralanıyor. Mimari tasarımı gereği ve ortak kat bahçeleriyle Küçükçekmece Gölü manzarasına hakim olan 3S Firuze Konakları, 19 bin metrekare rekreasyon alanına sahip.

Donatılar
3S Firuze Konakları projesi 40 bin 853 metrekare arsa üzerine kuruluyor. Üç bloktan oluşan projede 523 konut yer alıyor. 3S Firuze Konakları'nda 1+1 daireler 68 ila 73 metrekare, 2+1 daireler 115 ila 156 metrekare, 3+1 daireler 109 ila 203 metrekare büyüklüğe sahip bulunuyor.
Uygun ödeme fırsatlarının olduğu projede peşin ödemede yüzde 10 indirim; vadeli ödemede ise yüzde 20 peşin, firma vadesiyle 36 ay ve 0 faiz kampanyasıyla satılıyor.
Projede 1+1  daireler 370 bin TL den başlayan fiyatlarla, 2+1'ler 535 bin 599 bin TL, 3+1'ler 793 bin TL ve 4+1'ler 921 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Lokasyon
İstanbul Avcılar'da 3S Kale Holding tarafından inşa edilen 3S Firuze Konakları'na Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu sadece yürüme mesafesinde bulunuyor. Deniz yolu ulaşımını tercih edenler için Avcılar İDO iskelesine sadece 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.  

Haritadan ulaşım

Detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki formu doldurun.

PROJE BİLGİ FORMU

Burak Öz
Burak Öz
İstanbul Matbaa Meslek Lisesi, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Fotoğraf Bölümü önlisans, Selçuk Üniversitesi Gazetecilik lisans, Marmara Üniversitesi Genel Gazetecilik yüksek lisans mezunu. 1990'larda öldürülen gazetecileri konu alan yüksek lisans tez çalışması var. Bugüne kadar Hürriyet (staj), BirGün, Karşı gazetelerinde ve çeşitli internet sitelerinde yüzlerce haberi imzalı ve imzasız şekilde yer aldı. Sarı Basın Kartı taşıma hakkını yaklaşık 10 yıl önce kazandı. Orta düzey İngilizce, 10 parmak F klavye, Photoshop bilgisine sahip.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI