Yüksekdağ Çamlıca Projesi Çok Yakında Satışta..

0

Yüksekdağ; İstanbul’un en değerli semtlerinden Çamlıca’da yeni projesini hayata geçiriyor. İstanbul’un en eski semtlerinden boğaza komşu Çamlıca’daki yeni projesiyle ilgili bilgi veren Yüksekdağ Yönetim Kurulu Başkanı Celal Yüksekdağ, “Lokasyonu itibariyle dikkatleri çeken yeşil ile mavinin bir arada bulunduğu Çamlıca projesinde ön talep toplamaya başladıklarını” ifade etti.

İstanbul’un en eski ve prestijli semtlerinden Çamlıca’da, muhteşem boğaz manzarasıyla ve mimari özellikleri ile ön plana çıkan Yüksekdağ Çamlıca projesi, lükste sınır tanımıyor. Yüksekdağ Yönetim Kurulu Başkanı Celal Yüksekdağ, “Türkiye gayrimenkul sektörünün büyüyen markalarından biri olarak, bugüne kadar tamamlamış olduğumuz projelerimizden yatırım yapan müşterilerimizi hem alırken, hem yaşarken hem de satarken mutlu etmeyi başarıyoruz” dedi.

Gayrimenkul yatırımlarına devam ettiklerini belirten Celal Yüksekdağ, şu bilgileri verdi: “İstanbul’un en eski ve prestijli semti Çamlıca’da insan hayatına konfor katan projemiz, lükste sınır tanımıyor. Çamlıca’da, muhteşem boğaz manzarası, doğaya yakın mimari özellikleri ve sosyal imkânları ile ön plana çıkan Yüksekdağ Çamlıca projemiz, ayrıcalıklı bir yaşamdan beklediğiniz ince zevklerle tasarlandı. Sektörünün önde markalarıyla kurgulanan evlerimiz müşterilerimizin hayatına konfor katacak.”

10 dönüm arazi üzerinde sadece 36 seçkin ailenin yaşayacağını belirten Yüksekdağ; özellikle pandemi ile birlikte doğaya dönüş ve doğa içinde yaşam isteğinin arttığını, Çamlıca projesi ile şehirden uzaklaşmadan bu konforun sağlanabileceğini ifade etti.

Yüksekdağ Yönetim Kurulu Başkanı Celal Yüksekdağ

Yüksekdağ Çamlıca Projesi “sınırlı sayıda seçkin yaşam konsepti çerçevesinde; huzur, konfor, komşuluk, güven, sürdürülebilirlik ve doğa temalarının harmanlanmasıyla oluştu. Bahçe dubleks ve muhteşem boğaz manzaralı teraslarıyla çatı dubleksleri benzersiz bir deneyim sunuyor. 4,5+1 tip üniteden 6,5+1 tip üniteye kadar konforlu geniş konutların yer aldığı projede müstakil yaşam en rahat ve konforlu biçimde sunulurken, sosyal kulüp, parklar, spor alanları, yürüyüş yolları ve çocuk oyun alanlarının yerleşiminde mahremiyet ve sosyal paylaşım kavramları arasında bir denge sağlanmasına özen gösterildi.

Yüksekdağ Hakkında

Yüksekdağ Gayrimenkul A.Ş. 2007 yılından itibaren aktif şekilde inşaat ve danışmanlık sektöründe hizmet vermektedir. Yıllara dayanan tecrübesini günümüz teknolojisiyle birleştirerek her alanda yeni ve farklı projeler geliştirmek için çalışan Yüksekdağ, sektördeki dinamik büyümeye paralel olarak her geçen gün kendini yenileyerek geliştirmeye devam etmektedir. Taahhüt sektöründe; altyapı ve üstyapı işleri olmak üzere tüm kamu ihtiyaçlarını inşa ederek ülkemize hizmet vermektedir. Kaliteli üretim, satış öncesi ve sonrası koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerini uygulayarak tüm projeleri başarıyla tamamlayarak binlerce aileyi ev sahibi yapmıştır.
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin