21 Mayıs 2024 Salı
Ana SayfaKonut ProjeleriYeniköy Konakları'nda dairelerin her köşesi güneşle aydınlanacak

Yeniköy Konakları’nda dairelerin her köşesi güneşle aydınlanacak

Emlak Konut güvencesiyle Yeni Yapı'nın İstanbul'un tarihi ilçesi Eyüp'te hayata geçireceği Yeniköy Konakları projesinden ev sahibi olanlar ve olacaklar için Nisan 2019'da bol güneşli günlerin başlaması planlanıyor. Doğa ile bütünleşen modern mimariye sahip projede dairelerin her köşesini güneşle aydınlanacak şekilde tasarlandı. Ayrıca projenin sahip olduğu gözalıcı yeşillik, herkesin doya doya ruhunu dinlendirebileceği bir huzur sunuyor. Özenle tasarlanmış bahçeleri ise size şehrin içinde nadide bir atmosfer yaşatıyor
Bu niteliklere sahip projede 2+1'den 4+1'e daire tiplerinin yer alıyor. Projede en küçük daire tipi 2+1 daire fiyatları 578 bin TL'den başlıyor.
Emlak Konut ile hasılat paylaşımı modeli ile hayata geçirilen toplam 362 konutun yer aldığı projede; 3+1 daire fiyatı 983 bin TL – 1 milyon 486 bin TL, 4+1 daire fiyatı 1 milyon 308 bin TL -1 milyon 769 bin TL arasında satılıyor.
Yeniköy Konakları'nda daire sahibi olmak isteyenlere 60 ay ve 120 ay vadeli ödeme planı kolaylığı tanınıyor.
İstanbul Alibeyköy'de bulunan Yeniköy Konakları'nda daire büyüklükleri 85 metrekare ile 205 metrekare arasında bulunuyor. Projede 12 adet de ticari ünite yer alacak.

Donatılar
Çevre düzenlemesinden komşuluk ilişkilerine, yeşil alanlardan yeterli sayıda araç kapasiteli otoparka her şey mutluluğunuz için düşünüldü. Çocuk oyun alanlarının, yürüyüş alanlarının yer aldığı projede 7/24 güvenliği sayesinde huzurunuz hiç bozulmayacak, ayrıca yanı başında yer alacak okul ile çocuklarınızın geleceği emin ellerde olacak.

Lokasyon
Yeniköy Konakları'nda, Levent 7 km, Maslak 7 km, FSM Köprüsü 9.9 km, AVM 7.3 km, Taksim 11km, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü 12 km, AVM 10 km, Atatürk Havalimanı 22 km, 3. Havalimanı 32 km mesafede bulunuyor.
Proje hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurunuz.

PROJE BİLGİ FORMU

Burak Öz
Burak Öz
İstanbul Matbaa Meslek Lisesi, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Fotoğraf Bölümü önlisans, Selçuk Üniversitesi Gazetecilik lisans, Marmara Üniversitesi Genel Gazetecilik yüksek lisans mezunu. 1990'larda öldürülen gazetecileri konu alan yüksek lisans tez çalışması var. Bugüne kadar Hürriyet (staj), BirGün, Karşı gazetelerinde ve çeşitli internet sitelerinde yüzlerce haberi imzalı ve imzasız şekilde yer aldı. Sarı Basın Kartı taşıma hakkını yaklaşık 10 yıl önce kazandı. Orta düzey İngilizce, 10 parmak F klavye, Photoshop bilgisine sahip.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI