Yeni Nesil Eyüp Konut Projesi

Yeni Nesil Eyüp Projesi; nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler..

0

Şık mimarisi ve iç açıcı güzelliği ile dikkatleri toplayan Yeni Nesil Eyüp projesi toplam 8,936 m2 arsa üzerine tasarlanmış. Projenin sahibi Ortadoğu grup 3 blok şeklinde tasarlanan proje içinde 222 adet daire ve 9 tane ticari alan var. Projenin % 73’lük bir yeşil alan bölümü var.

Yeni Nesil Eyüp Projesi kat planları, teslim tarihi, örnek daire ve sosyal alanlar

Yeni Nesil Eyüp projesi hem yatırımcısına hem de oturumcusuna yüksek getiri sağlayacak olan projelerin başında geliyor. Proje de dairelerin büyüklüğü 113 m2 ile 150 m2 arasında değişiyor.

2+1 konutlar 121,56 metre kare

2+1 bahçeli konutlar 121,07 metrekare büyüklüğünde

3+1 daireler 135,85 ile 150,97 metrekare büyüklüğünde

Projenin olumlu yanlarından bir tanesi şehir trafiğinden uzakta olması ve huzurlu bir ortama sahip olması gösteriliyor. Doğayla iç içe tasarlanan projede çocuklarda geri planda bırakılmamış.

 

Ön talebin toplanmaya başlandığı projenin Mart 2018’de teslim edilmesi bekleniyor.

Projenin sosyal donatılarına baktığımız da bahçe katları, ferah daireler, peyzaj alanları, sosyal alanlar, teraslı daireler ve ayrıcalıklarıyla kaliteli bir yaşam. Proje içerisinde açık-kapalı olmak üzere iki adet yüzme havuzu, açık basketbol sahası, fitness, sauna ve spor salonu gibi alanlar yer alıyor.

Yeni Nesil Eyüp Projesi daire fiyatları ve satış seçenekleri

Evinizi isterseniz 120 ay 0,99 ve yüzde 15 indirimle alıyor. İster peşin ödemede yüzde 20 indirim avantajından faydalanıyorsunuz.

Yeni Nesil Eyüp Projesi Nerede?
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin