27 Şubat 2024 Salı
Ana SayfaManşetYatırımcılara yüzde 30 peşin ve 120 ay vadeyle işyeri fırsatı..

Yatırımcılara yüzde 30 peşin ve 120 ay vadeyle işyeri fırsatı..

Toplu Konut İdaresi (TOKİ), 28 ilde 325 iş yerini 23 ve 24 Kasım 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek açık artırma müzayedeleriyle satışa sundu.

Alıcılar iş yerlerine yüzde 30 peşinat ve 120 ay vadeyle sahip olabilecek.

Açık artırmalar, Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda yapılacak. Alıcılar, müzayedelerin canlı olarak yayınlanacağı (www.emlakmuzayede.com.tr) internet adresi üzerinden de önceden kayıt yaptırmak suretiyle teklif verilebilecek.

Açık artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri ise Türkiye Halk Bankası AŞ ve T.C. Ziraat Bankası AŞ tarafından yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların tüm şubeleri aracılığıyla kabul edilecek.

23 Kasım Çarşamba günü Aydın, Burdur, Bursa, Düzce, İstanbul, İzmir, Konya ve Tekirdağ illerinde satışa sunulan iş yerleri için müzayede yapılacak.

24 Kasım Perşembe günü ise Aksaray, Adana, Ankara, Çankırı, Erzincan, Gaziantep, Kars, Kırşehir, Kilis, Manisa, Nevşehir, Osmaniye, Rize, Siirt, Sivas, Trabzon, Van, Yozgat ve Zonguldak illerinde satışa sunulan iş yerleri için müzayede yapılacak.

Ayrıntılı bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” internet adreslerinden ve “444 86 54” ile 0 212 608 15 00 numaralı telefondan ulaşılabilecek.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
360 YAZI