Yaşamın başladığı Antwell’in örnek daireleri hazır..

0

Yurt içinde İstanbul’da, Alaçatı’da ve Bodrum’da, yurt dışında Rusya’da, Türkmenistan’da, İngiltere’nin başkenti Londra’da ve ABD’nin dünyaca ünlü New York ve Miami şehirlerinde projeler geliştiren, dünyanın en büyük 250 müteahhitlik firmasının yer aldığı ENR’nin prestijli inşaat şirketleri sıralamasında 2019 yılı itibarıyla 87. sırada bulunan Ant Yapı tarafından temeli 18 temmuz 2018 tarihinde atılan Antwell projesinde 1 aralık 2019 tarihi itibarıyla yaşam başlıyor.

İstanbul Üsküdar’da Çamlıca eteklerinde, Ünalan mahallesi sınırları içinde Emaar’a komşu konumda 13 katlı tek blok halinde “İyi Yaşam Evleri” konseptinde tasarlanan Antwell projesi brüt 56 metrekarelik 1+0 stüdyo, brüt 72, 89 ve 95 metrekarelik 1+1, brüt 124 ve 136 metrekarelik 2+1 kat planlarında toplam 158 daireden ve 13 ticari üniteden meydana geliyor.

Antwell, mimari ve sosyal donanım olarak konforlu, üretken ve sosyal yaşamdan kopmadan sağlıklı yaş almak isteyenler için tasarlandı. 65 yaş ve üstü kesime hitap edecek şekilde kurgulanan projede Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri de burada yaşayanlara ihtiyaçları halinde 7/24 hizmet verecek.

Projenin ziyaretçiler tarafından büyük beğeni toplayan örnek dairelerinden görüntüler şöyle:

 
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin