Velux Ankara projesinde inşaatın yarısı tamamlandı.. Konut teslimleri 2022’de yapılacak..

0

Ankara Yenimahalle ilçesine bağlı İnönü mahallesinde 72 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde 11 blok halinde tasarlanan Velux Ankara projesinin ocak 2021’de başlayan inşaatının yüzde 50’si tamamlandı. Konut teslimlerinin 2022’de yapılmasının planlandığı proje; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planlarında 1000 konut ve 6 bin 500 metrekarelik alanda 133 mağazadan oluşan açık hava konseptinde bir AVM’den meydana geliyor.

Fırat Life Style, Atayıldız Grup ve Acity ortaklığında hayata geçirilmekte olan Velux Ankara projesinin sosyal donatıları arasında; 3 bin metrekare spor salonu, aktivite odaları, davet odası, müzik odası, sinema odası, satranç odası, çok amaçlı salon, çalışma atölyesi, kapalı yüzme havuzu, etkinlik alanlarından oluşan sosyal alanlar, 7/24 güvenlikler, kapalı otoparklar bulunuyor.

Projede satışların devam ettiğini belirten Fırat Life Style COO’su Ahmet Fırat, Velux Ankara projesi ile ilgili şunları söyledi:

“Tüm çalışmalarını büyük bir titizlikle yürüttüğümüz Velux Ankara’da yolun yarısına gelmenin heyecanını yaşıyoruz. Başkentin ticaret noktası konumunda bulunan ve İstanbul yolu üzerinde yer alan, bölgesinin en iyi lokasyonuna sahip Velux Ankara’nın yatay ağırlıklı mimarisi kullanıcılarımızın dikkatini çekiyor.

Şu ana kadar inşaatın yüzde 50’sini tamamladık ve 2022 yılı aralık ayında daire sahiplerine teslimatlarımızı gerçekleştireceğiz. Daire satışlarının devam ettiği projemizde cadde ve meydan mağazalarının satışları da devam ediyor. Alanında öncü, sektöre yön veren ve kimlikleriyle bir adım önde olan markalar, Velux Ankara’da şimdiden yerini aldı. Bu nedenle Velux Ankara’nın bir parçası olacak ve kurumsal kiracılara ev sahipliği yapacak yeni yatırımcıları da aramıza bekliyoruz.

Kullanıcılarımıza beklentilerinin ötesinde bir yaşam sunmayı hedeflediğimiz Velux Ankara’da 316 adet daireyi 1+1 formatında satışa sunarken, projemizde 155 adet 2+1 A daire, 112 adet 2+1 B, 33 adet 3+1 daire, 152 adet 4+1 A daire ve 232 adet 4+1 B daire seçeneklerimiz de yer alıyor”

 
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin