Validebağ Konakları’nda kârlı yatırım fırsatı

Bölge fiyatlarının yaklaşık yüzde 40 altında metrekare satış fiyatlarıyla lansman satışlarına sunulan Validebağ Konakları'nda kârlı bir yatırım fırsatı sunuluyor.

0

Emlak Konut GYO‘nun Üsküdar Validebağ Korusu’nun hemen yanıbaşında yer alan yaklaşık 38 bin metrekarelik arsası üzerinde hasılat gelir paylaşımı usulüyle DAP Yapı tarafından projelendirilerek hayat geçirilecek olan Validebağ Konakları projesinde 2 martta ön talep toplama süreci başlamıştı. Projede; DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz ev sahipliğinde 2 ekimde gerçekleştirilen basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından lansman satışları süreci başladı. 100 milyon TL yatırım değerine sahip olan projede; 5 kat yüksekliğinde 12 blok üzerinde büyüklükleri 70 ile 650 metrekare arasında değişen  ve 1+0 stüdyodan 6+1’e kadar farklı kat planlarında 319 konut ile büyüklükleri 46 ile 1543 metrekare arasında değişen 48 adet ticari mağaza inşa edilecek.

Validebağ Konakları‘nda; Koru – Beyzade – Rumeli ve Ihlamur adı verilen 4 farklı özelliğin öne çıkarıldığı konak daireler yapılacak. Koru Konakları Validebağ Korusu’nun eşsiz yeşilliğiyle buluşturan manzarasıyla, Beyzade Konakları 48 mağazanın yer alacağı Nişantaşı Caddesi’ne hâkim konumuyla, Rumeli Konakları gün batımının en iyi izlenebileceği konumuyla ve Ihlamur Konakları da projedeki tüm peyzaj alanına hâkim konumda olan özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Validebağ Konakları satış fiyatları (Ekim 2017 fiyatları)

1+1 dairelerin satış fiyatları 974 bin TL’den;

2+1 dairelerin satış fiyatları 1 milyon 706 bin TL’den;

3+1 dairelerin satış fiyatları 2 milyon 968 bin TL’den;

4+1 dairelerin satış fiyatları 3 milyon 048 bin TL’den;

5+1 dairelerin satış fiyatları 4 milyon 474 bin TL’den,

6+1 dairelerin satış fiyatları da 4 milyon 550 bin TL’den başlıyor.

Projede metrekare satış fiyatlarının bölgedeki markalı konutlara göre yüzde 40 fiyat avantajıyla 11 bin 700 liradan başlayan metrekare satış fiyatlarıyla lansmana çıktıklarını söyleyen DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz ön talep sürecinde projenin yüzde 55’inin satıldığını söyledi. 14 eylü ,le 31 ekim tarihleri arasında düzenlenen “Şimdi al, ocak 2019’da öde” kampanyasıyla projeden son bir hafta içinde 45 milyon liralık satış yapıldığını söyledi.

Validebağ Konakları sosyal donatı alanları

Yeşil alanların bol olduğu projede çocuk oyun alanları, süs havuzları, yürüme yolları, sauna, fitness salonu, kafe&restoran, alışveriş mağazaları, kapalı otopark alanları ve 7/24 güvenlik bulunacak.

 

 
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin