Vadikoru’da özel fiyatlarla ön talep süreci başladı

0

Invest İnşaat'ın daha önce 200 milyon TL yatırım bedeliyle başlayacaklarını açıkladığı yeni projelerinden ilki olan  Ayazağa'daki Vadikoru'da; konutlarda 8 bin TL'den, ofislerde ise 3 bin Dolar'dan başlayan metrekare satış fiyatlarıyla birlikte ön satış süreci başladı.

Ayazağa'da yapımı tamamlanmak üzere olan Vadistanbul projesinin 2 yüklenici ortağından biri olan Invest İnşaat tarafından yine aynı bölgede 20 bin metrekarelik arsa üzerinde projelendirilen VadiKoru; 1+1'den 3+1'e kadar seçenekleri bulunan 242 konuttan, 84 ofisten ve 12 ticari üniteden meydana geliyor. Büyüklükleri 67 ile 191 M2 arasında değişen ve ön talep toplama sürecinin başladığı VadiKoru'da konutların metrekare satış fiyatları lansmana özel olarak 8 bin Liradan başlıyor. 

Proje; TEM Otoyolunun ve Belgrad Ormanı'nın hemen yanıbaşında konumlanıyor. Ali Sami Yen Spor Kompleksi ve Türk Telekom Stadyumu’na 1300 metre mesafede olan proje, Metro ve Havaray ulaşımıyla da şehrin tüm merkezlerine kolay ulaşım imkanına sahip bir noktada bulunuyor.

Vadikoru projesinin sosyal donatı alanları arasında 6 bin 500 metrekarelik peyzajlarla süslenmiş yeşil alan, alışveriş caddesi, havuz, hamam, fitness, sauna, açık ve kapalı otopark, yürüyüş parkuru ile basketbol ve voleybol sahası bulunuyor.
 
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin