20 Mayıs 2024 Pazartesi
Ana SayfaKonut ProjeleriVadiKoru Projesi

VadiKoru Projesi

Vadikoru projesi 19 eylül 2017’de gerçekleştirilen basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından lansman satışlarına sunuldu.

Invest İnşaat tarafından Sarıyer ilçesi sınırları içinde yeralan Ayazağa Kemerburgaz Caddesi üzerinde bulunan yaklaşık 20 bin metrekarelik arsa ve 85 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde 200 milyon TL’lik yatırım değeriyle sanayi dönüşümü olarak hayata geçirilecek olan Vadi Koru projesi; 3’ü konut, 2’si ofis olmak üzere 5 blokta 242 konut + 84 ofis + 12 ticari mağazadan oluşuyor. 1+1’den 3+1’e kadar konut seçeneklerinin sunulacağı projede teslimlerin temmuz 2019’dan itibaren başlaması planlanıyor. Projede ofislerde KDV oranı yüzde 18, sanayiden dönüşen proje olduğu için konutlarda KDV oranı yüzde 1 olarak uygulanıyor. Projeyi hayata geçiren Invest İnşaat 300 metre mesafedeki Vadistanbul projesinin de 2 ortağından biri.

Vadikoru Projesi’nde konutlarda, ofislerde ve ticari alanlarda kat planları

Projede konutlar; 1+1’ler 67 ile 85 M2 , 2+1’ler 105 ile 159 M2 ve 3+1 daireler de 177 ile 191 M2 arası büyüklüğünde inşa ediliyor.

Ofislerin büyüklükleri 133 ile 257 metrekare arasında değişiyor.

Ticari ünitelerin büyüklükleri de 278 ile 1.484 metrekare arasında değişiyor.

Avrupa’nın En İyi Ofis Projesi ödülü Vadikoru’nun oldu

Mimari tasarımının ünlü mimar Murat Kader’in ortağı ve yöneticisi olduğu İki Design Group tarafından yapılan Vadikoru projesinin ofisleri European Property Awards’dan “En İyi Ofis Mimari” kategorisinde ödüle lâyık görüldü.

Vadikoru Projesi’nde konut ve ofislerde satış fiyatları ve ödeme planı

Temmuz 2017’de talep toplama sürecinin başladığı ve 19 eylül 2017’de de düzenlenen basın toplantısının ardından lansman satışlarının başladığı Vadikoru projesinde konutların metrekare satış fiyatları 8.000 TL‘den , Ofislerde ise metrekare satış fiyatları 3.000 Dolar‘dan başlıyor. Projeden yatırım yapmak isteyenler için yüzde 20 peşin bakiye yüzde 80 için uygun vade oranlarıyla banka kredisi kullanılıyor.

Vadikoru Projesi’nde sosyal donatı alanları ve projenin konumu

3 tarafı Belgrad Ormanları ile çevrili olan proje konumu ile hem şehrin merkezinde hem de doğanın yanıbaşında yer alıyor. TEM Otoyolu’nun kenarında yer alan proje Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ve Kuzey Marmara Otoyolu ile Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne ulaşımın kolay olduğu bir lokasyonda bulunuyor.

Projenin sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzu, açık ve kapalı otopark alanları, fitness salonu, Türk hamamı, sauna, basketbol&voleybol sahası, yürüyüş parkuru bulunuyor.

Vadikoru Nerede?

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI