22 Nisan 2024 Pazartesi
Ana SayfaManşetV CLUB, paylaşım ekonomisiyle küçük yatırımcıya büyük fırsatlar sunuyor..

V CLUB, paylaşım ekonomisiyle küçük yatırımcıya büyük fırsatlar sunuyor..

Paylaşımlı tatil evleri, paylaşımlı yat satışı, paylaşımlı köy evleri, kira getirili otel yatırımları ve projelendirilmiş imarlı arsalar..

Paylaşım ekonomisinde Türkiye’de yeni bir dönem başlatan V CLUB, son 3 yılda gerçekleştirdiği projeler ile küçük yatırımcıya büyük fırsatlar sunmaya devam ediyor.

10 binden fazla kişinin arsa sahibi olmasına aracılık yapan V Club, son olarak ülke genelinde 6 projeyi aynı anda hayata geçirdi. Bu projeler;

  • Avşa’da denize sıfır konumda, sosyal alanlar ile donatılmış, projelendirilmiş imarlı arsalar,
  • Dikili’de denize sıfır konumda, sosyal alanlar ile donatılmış, projelendirilmiş imarlı arsalar,
  • Kuşadası’nda Türkiye’nin sanat, sağlık ve tarım köyünde atölye ve deneyim alanlarıyla ikinci bir yaşam sunan paylaşımlı köy evleri,
  • Alaçatı’da kira getirili otel yatırımı,
  • Bodrum’da 1 aylık kira bedeline ömür boyu tatil sağlayan paylaşımlı tatil evleri
  • Bodrum Yalıkavak Marina’da dünyanın en iyilerinden kabul edilen Riva Rivale 52 paylaşımlı yat satışı projesi…

VPublic, Mobilapp sistemi sayesinde müşterilerin her türlü yatırım sürecini teknolojik bir altyapı ile yönetebildikleri bu modelle, 2023 Ocak ayı itibarı ile 10 binden fazla kişi erişilebilir tapu sisteminden faydalanarak tapu sahibi oldu.

2023’te 2 Milyar TL’lik Satış Hedefi

Amaçlarının erişilebilir yaşam, erişilebilir tapu sahipliği ve erişilebilir lüks olduğunu belirten VClub Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Öztürk; “Bu amacımızı, verimsiz ve masrafı yüksek varlıkların, paylaşım ekonomisi ile verimli hale getirilmesi ile sağlıyoruz.” açıklamasında bulundu.

VClub Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Öztürk

Paylaşım ekonomisi modeli, ABD ve Avrupa’dan sonra Türkiye’de…

Son yıllarda küresel bazda alım gücünün zayıflaması ve ihtiyaçların ortak giderilmesi ile israf kültürünü tasarruf ve erişilebilirlik kültürüne dönüştürmeyi hedefleyen paylaşım ekonomisi modeli, Avrupa ve Amerika’dan sonra Türkiye’de de VClub tarafından tüketiciye sunuldu. 2022 itibarı ile Avrupa ve Amerika’da paylaşım ekonomisi ürünleri geleneksel ürün pazarından %10 hacim almayı başardı.  Tüm dünyada bu oranın 2050 itibarı ile %50’ye çıkması bekleniyor. Paylaşım ekonomisinde beklenen büyümenin en büyük sebebi olarak, sahiplik anlayışındaki değişim ve teknolojideki gelişim gösteriliyor.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI