26 Mart 2023 Pazar
Ana SayfaSektörden Haberler“Türkiye Yüzyılında Sürdürülebilir Şehirler” maratonu 3-4-5 Mart tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek..

“Türkiye Yüzyılında Sürdürülebilir Şehirler” maratonu 3-4-5 Mart tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek..

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın liderliğinde, Kentsel Dönüşüm ve Şehircilik Vakfı’nın organizasyonuyla “Türkiye Yüzyılında Sürdürülebilir Şehirler” maratonu yapılacak…

Türkiye’ de ilk defa yapılacak olan şehircilik maratonu ”Hackathon, Ideathon ve Drafthon, paneller ve söyleşilerle 3-4-5 Mart tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleşecek.

Sürdürülebilir şehirler oluşturulması amacıyla, üniversitelerin, üniversite öğrencilerinin, belediyelerin, geliştiricilerin, şehir planlama firmalarının, inşaat teknoloji firmalarının, mimarlık firmalarının, kamu kurumlarının, harita  ve kadastro firmalarının, akıllı şehir firmalarının katılımı ile büyük bir ekosistem oluşturulması planlanan bu büyük organizasyona katılmak için aşağıdaki linki arama çubuğunuza yerleştirerek açılacak sayfadan başvurabilirsiniz.

https://geleceginsehirleri.org/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Ayla Özer
346 YAZI