Turizmde gözler, İngiltere ve AB ülkelerinin alacağı seyahat kararlarına çevrildi..

0

İngiliz turistlerin seyahatleriyle ilgili kararlarının bu hafta alınacağını belirten Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Firuz Bağlıkaya, ondan sonra da Almanya başta olmak üzere Avrupa Birliğinin genelinde seyahatlarla ilgili prosedürlerin açıklanacağını söyledi.

TÜRSAB Dumlupınar Bölge Temsil Kurulu tarafından Afyonkarahisar’da düzenlenen ve 120 seyahat acentesi temsilcisinin bir araya geldiği etkinlikte konuşan Bağlıkaya, Avrupa’da seyahat yasaklarının biteceğini umut ettiklerini belirterek şunları söyledi:

“İngiliz turistlerin seyahatıyla ilgili kararları bu hafta verecekler. Ondan sonra da Avrupa Birliğinin genelinde Almanya başta olmak üzere seyahatlarla ilgili prosedürlerini açıklayacaklar. Umarım seyahat ile ilgili ciddi bir kısıtlama gelmez. Çünkü o bölgeler bizim için çok hayati bölgeler. Ne olursa olsun bizi hiçbir şekilde bırakmayan Rusya, Ukrayna eski Bağımsız Devletler Topluluğu (BDP) ülkeleri olmasına rağmen biz turizmciler özellikle çok iyi bilir ki; Avrupa olmadan turizm olmaz.”
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin