4 Haziran 2024 Salı

Tual Asya

Emlak Planlama İnşaat Proje Yönetimi Ticaret A.Ş. ve Dağ Holding’in ortak girişimiyle İstanbul’un Anadolu Yakası ilçelerinden Sancaktepe’de hayata geçirilecek olan Tual Asya projesi 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planlarında 247 daireden, 4+1 kat planında 30 villadan ve 8 ticari üniteden meydana geliyor.

Daireler 

Tual Asya; seçkin, yenilikçi ve güvenli bir yaşam için tasarlandı. Temiz havayı doyasıya hissedeceğiniz geniş teraslar ve peyzaj alanlarıyla tabiatın tüm bileşenlerine dahil olabilirsiniz.

Villalar

Tual Asya, kapılarını kendine ait bahçe alanlarına açıyor. Her penceresinde farklı hikayeler barındıran villalar, ideal bir yaşam ele alınarak tasarlandı. Sağlam mimarisiyle güvende olurken, çocuklarınız yeşili ve toprağı tanıyarak büyüyecek.

Cadde dükkanları

Tual Asya’da aradığınız her şey kapınızın önünde! 8 adet ticari alana sahip projede ihtiyaçlarınızı evinizden uzaklaşmadan halledebilecek, şehrin karmaşasına karışmadan doyasıya sosyalleşebileceksiniz. Şehir hayatını kapınıza getiren Tual Asya, sakinlerini aktif, konforlu ve keyifli bir yaşam ile buluşturuyor.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI