Toskana Orizzonte’de “60 ay 0 faiz” kampanyası

Arıkan Yapı-Emaar tarafından Büyükçekmece Göl Vadisi'nde inşa edilen Toskana Orizzonte projesine, "60 ay 0 faiz" kampanyası başlatıldı.

0

Arıkan Yapı-Emaar tarafından Büyükçekmece Göl Vadisi’nde inşa edilen Toskana Orizzonte projesine, “60 ay 0 faiz” kampanyası başlatıldı.

Toskana Orizzonte projesi 1 milyon 68 bin metrekare arsa, 450 bin metrekare de inşaat alanından oluşuyor. Toskana Orizzonte tamamı tek katlı, tam müstakil, yüksek tavanlı, iç bahçeli, alaturka kiremitli, taş duvarlı ve Akdeniz kimlikli ve büyüklükleri 179 ile 695 metrekare arasında değişen 187 adet villadan oluşuyor.

Toskana Orrizonte’de yeni kampanya

Toskana Orrizonte projesi kapsamında “60 ay 0 faiz kampanyası başlatıldı. Kampanya 28 Şubat’a kadar devam edecek.

Yatırım değeri 200 milyon dolar olan Toskana Orizzonte, Atatürk Havalimanı’na 21, TEM Otoyolu’na 4.2, Metrobüs Tüyap durağına 6.8 kilometre mesafede bulunuyor.

Yaklaşık 4 bin metrekareyi bulan geniş bahçelerin bulunduğu projede açık, kapalı ve çocuk yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, sauna, kameralı güvenlik, voleybol ve basketbol sahaları, tenis kortu, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru gibi sosyal alanlar da yer alıyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin