TOKİ’de haftanın özeti (6-10 ağustos)

Toplu Konut İdaresi tarafından geçen hafta 2 yeni projede inşaat yapım ihalesi yapıldı.

0

Dumlupınar’a 126 konutluk yeni proje

Kütahya il merkezine ortalama 83 kilometre mesafede bulunan yaklaşık 3 bin nüfuslu Dumlupınar ilçesinde TOKİ tarafından yaptırılacak olan 126 konutluk projenin inşaat yapım ihalesi 6 ağustos pazartesi günü yapıldı. Zemin+3 katlı bloklar halinde tasarlanan projede konutların 118’i 2+1 ve 8’i de 3+1 kat planında inşa edilecek.

Eski Türk evlerinden mimari motifler taşıyacak olan projede, zemin kat seviyesinde taş kaplamalar, cephelerde ahşap görünümlü kaplamalar, cumba görünümlü çıkmalar, kat silmeleri, söveler ve dekoratif pencereler kullanılacak.

Projenin ihale kapsamında konutların yanı sıra bir cami inşaatı ile çevre düzenleme ve alt yapı çalışmaları da bulunuyor.

Karlıova’ya 130 konutluk yeni proje

Bingöl şehir merkezine ortalama 72 kilometre mesafede bulunan yaklaşık 31 bin nüfuslu Karlıova ilçesinde TOKİ tarafından yaptırılacak olan 130 konutluk projenin inşaat yapım ihalesi 6 ağustos pazartesi günü yapıldı. Zemin+3 katlı bloklar halinde tasarlanan projede konutların 94’ü 2+1 ve 36’sı da 3+1 kat planında inşa edilecek.

Projenin ihale kapsamında konutların yanı sıra bir ticaret merkezi, bir cami ile çevre düzenlemesi ve alt yapı çalışmaları da bulunuyor.

 
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin