TOKİ iki arsasını 300 milyona satıyor!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Ankara'nın Çankaya ilçesi Çukurambar mevkiindeki 2 arsasını toplam 299 milyon 996 bin 510 lira bedelle açık artırmaya çıkarıyor.

0

TOKİ’den yatırımcılara fırsatlar niteliğindeki taşınmaz satışları devam ediyor.

Bugüne kadar arsa, konut, iş yeri gibi çok sayıda gayrimenkulü açık artırma usulüyle satan kurum şimdi de Ankara’nın en değerli lokasyonlarından biri olan Çankaya ilçesi sınırları içinde yer alan Çukurambar ve Eskişehir ve Konya otoyolunun yakınında Muhsin Yazıcıoğlu caddesindeki toplam 48 bin 354 metrekarelik büyüklükteki 2 arsasını satışa çıkardı.

TOKİ’nin Ankara Merkez Binası’nda yapılacak açık artırma, 5 Eylül 2019 perşembe günü saat 13.30’da gerçekleştirilecek.

Toplam olarak 299 milyon 996 bin 510 TL muhammen bedelle satışa sunulacak arsalar ticaret ve konut alanı niteliği taşıyor.

Satışa sunulan iki arsa KDV’den muaf olup yüzde 25 peşin 48 ay vadeli olarak satılacak. Ödemeler vade süresince üretici fiyat endeksi (ÜFE) artışına bağlı dönemsel artışlar altı ayda bir en fazla yüzde 6 oranında uygulanacak.

Çukurambar’daki arsa 29101 ada 27 parselde, Muhsin Yazıcıoğlu caddesindeki arsa 29102 ada 6 parselde bulunuyor.

Açık artırmaya katılacak olan gerçek veya tüzel kişilerin katılım teminatı olarak toplantı öncesinde arsaların her biri için ayrı ayrı 500 bin TL katılım teminatı ödemeleri gerekiyor.

Satışa sunulan arsalar hakkında detaylı bilgileri aşağıdaki dosya linkini tıklayarak görebilirsiniz.

TOKI-ANKARA-SATISA-SUNULAN-ARSALAR
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin